Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Осокорки подобова оренда біля метро

4 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Харківське шосе 168е

Кімнат: 1 Мест: 4

575 грн за 1 ніч

Харківське шосе 58А

Кімнат: 1 Мест: 9

550 грн за 1 ніч

вулиця Анни Ахматової 35Б

Кімнат: 1 Мест: 2

Підземний вузол зеленої лінії Осокорки

Станція київського метрополітену Осокорки була відкрита в тисяча дев'ятсот дев'яносто другому році і була названа традиційно на честь розташованого поблизу житлового масиву. Її пасажиропотік становить близько сімнадцяти тисяч чоловік в день, і вона знаходиться на Серецко-Печерської лінії між «Салавутічью» і «Позняками». Відкриті в цьому районі станції метрополітену значно спростило місцевим жителям життя, адже з його допомогою можна дістатися до будь-якого кінця міста всього протягом години. Саме тому багато хто воліє орендувати довгостроково і короткостроково квартири і будинки саме біля підземних вузлів метрополітену. За допомогою сайту Svitrent.uа можна підібрати хорошу і недорогу квартиру на день біля метро «Осокорки». На цьому електронному ресурсі є послуга швидкого пошуку з використанням вбудованих фільтрів, які значно спрощують і прискорюють процес пошуку. І кожен відвідувач без комісій може увійти і підібрати для себе житло в Києві в одному з районів, наприклад, в Осокорках.

Інфраструктура мікрорайону Осокорки

Мікрорайон Осокорки є спальним житловим масивом на правому березі Києва, який дуже добре розвинений і ідеально підходить для подобової оренди апартаментів тут є всі необхідні елементи інфраструктури для комфортного життя, включаючи великі мережі фітнес-клубів, автомийки, відділення банків, супермаркети, цілодобові аптеки та хімчистки . За допомогою сайту Svitrent.uа кожен може собі дозволити оренду квартира або будинку на добу в одному з сучасних житлових комплексів, які розташовані недалеко від станції метро. Ми пропонуємо найрізноманітніші варіанти житла від затишних студій з видом на Дніпровську набережну, до великих трикімнатних квартир для великих сімей і компаній. За допомогою Svitrent.uа Ви зможете знайти хорошу квартиру біля метро «Осокорки» з усією необхідною побутовою технікою і меблями для свого розміщення.

Транспортна розв'язка біля метро Осокорки

Підземні виходи зі станції Осокорки ведуть до проспекту Миколи Бажана та Дніпровської надебежной. Перша транспортна розв'язка з'єднує за допомогою Південного моста лівий і правий берег річки Дніпро, а другий просто тягнеться уздовж великої і довгої набережно. Тут є зупинки багатьох видів наземного транспорту, такого як маршрутні таксі, тролейбуси і швидкісний трамвай, і Ви можете пересісти з метро на відповідний для Вас транспорт, щоб дістатися до потрібної точки міста. На сайті Svitrent.uа є великий вибір нерухомості на вулицях Садовій, Єлизавети Чавдар, Іжевскойі інших прилеглих до вищевказаної станції метро.