Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Оболонь подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Найкраще розташування квартир в Оболонському районі

Оболонський житловий масив є досить великим, і включає в себе не один комплекс з висотних будинків. Також тут дуже багато будинків і квартир здаються подобової власниками для туристів і гостей столиці. Для того, щоб орендувати хороше житло на Оболоні найкраще вибирати на сайті Svitrent.ua, і в першу чергу звертати увагу на місце розташування цього помешкання. На Svitrent.ua можна знайти комфортабельний апартаменти і зняти їх недорого від власників недалеко від найбільшої в цьому районі станції метро Оболонь. Саме метро є основним засобом пересування для місцевих жителів, які часто їздять у інші частини міста, адже з його допомогою можна дуже швидко дістатися з одного кінця міста в інший. Крім цього біля станції «Оболонь» розташовано дуже багато магазинів, цілодобових аптек та інших важливих елементів місцевої інфраструктури. Знімаючи квартиру біля такого великого транспортного вузла, Ви економите свій час і гроші на проїзді в місті.

Станція метро Оболонь і її особливості

Оболонь - це двадцять перша станція синьої гілки Київського метрополітену, яка розташована між Петрівкою і Мінської площею. Вона була відкрита раніше інших у цьому житловому мікрорайоні. А саме в вісімдесятому році, і також є станцією мілкого закладення, з підземними посадочними платформами і фойє. Станція має два виходи в неглибокі підземні переходи до Оболонському проспекту і вулиці Маршала Малиновського. Розташування недалеко від станції великого торгового центру зумовило необхідність в конструкції ще одного виходу, безпосередньо до комплексу. І пару років назад був сконструйований ще і південний вхід в метрополітен. Внутрішній інтер'єр дуже грамотно продуманий, адже він візуально розширює простір завдяки пастельним відтінкам стін і геометричним рослинним орнаментами. Це дуже рання станція, яка відкривається вже за десять хвилин до шести, і працює до половини першого.

Метро біля Оболонській набережній

Орендуючи квартиру від власників недалеко від станції метро Оболонь, Ви також отримуєте вигідний бонус у вигляді розташованої неподалік набережної річки Дніпро. На сайті Svitrent.ua можна знайти пропозиції про подобову оренду квартир від господарів з видом на хвилі річки, або з видом на прекрасно-облаштовану набережну з ліхтарями і лавками. На сайті Svitrent.ua можна зняти хорошу квартиру на день без посередництва ріелторів або агентств нерухомості, а також без комісій самому сервісу. Ми пропонуємо тільки справжні оголошення і найдорожчі квартири.