Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Оболонь Київ квартира на добу

2 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Оболонський проспект 11А

Кімнат: 1 Мест: 3

500 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Дніпра 3

Кімнат: 1 Мест: 2

Один з найбільш знаменитих районів Києва – Оболонь

Місцевість, яка знаходиться на правому березі річки Дніпро і практично закінчується піщаним берегом річки, носить назву "Оболонь". Це цікаве слово походить від давньоруського прототипу і означає заливний луг або берег, який заливає річка під час повені. Можна сказати, що Оболонь – це один з найпопулярніших районів Києва, завдяки своєму розміру, а також відомої марки пива, яке виготовляють на однойменному заводі. Про Оболоні було відомо ще в одинадцятому столітті, але більш сучасний вигляд цей район придбав вже в радянські роки, коли тут було організовано парки та алеї, а також дніпровська набережна. Оболонь дуже популярна на ринку подобової оренди квартир, і знайти недороге, але комфортне житло від власників в Оболоні Ви можете за допомогою сайту Svitrent.ua. це унікальний електронний ресурс завдяки тому факту, що тут публікують оголошення виключно від власників нерухомості, яку можна зняти подобово, і тому Ви можете орендувати квартиру на день без посередників, і без комісій.

Квартири і будинки на добу одним з найбільш спокійних районів Києва

Незважаючи на те, що Оболонь знаходиться на лівому березі Дніпра, а центр міста розташований на правому, це не заважає жителям цього району добиратися до Хрещатика дуже швидко і без пробок. Це можливо завдяки тому, що в Оболоні функціонує близько п'яти станцій метро, серед яких «Оболонь», «Петрівка», «Мінська» і «Героїв Дніпра». Вже на початку двадцять першого століття тут почали з'являтися перші висотні і дуже респектабельні будинки з комфортними квартирами та будинками, які сьогодні можна зняти на добу або довше на сайті Svitrent.ua. оболонь вважається одним з найбільш привабливих районів завдяки красивій, реконструйованої набережної, яхт-клубу, гідро-парку, а також великий лісовій зоні. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете знайти і орендувати без посередників хорошу квартиру з видом на річку Дніпро та правий берег недорого. Ми пропонуємо тільки оригінальні оголошення, і Ви можете самостійно зв'язатися з власником, щоб переконатися в їх безпеки.

Квартири на добу на широких вулицях Оболоні

Зніміть з допомогою сайту Svitrent.ua трьох кімнатну квартиру на Оболонському проспекті від господарів за дуже низьку ціну, або затишну квартиру студію для себе і своєї другої половини на вулиці Маршала Малиновського. Де б Ви не зняли апартаменти, на вулиці Зої Гайдай або проспекті Героїв Сталінграда, у Вас завжди буде швидкий доступ до транспортної розв'язки, продуктовим супермаркетам та іншим необхідним установам. Адже на Svitrent.ua пропонуються тільки якісні апартаменти з вигідним розташуванням.