Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово НСК " Олімпійський " Київ

2 пропозицій

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

НСК «Олімпійський» - головна спортивна площадка країни

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» за весь час свого існування мав безліч назв, ця спортивна арена вважається найбільшою в Україні, і другий за величиною на всьому пострадянському просторі. На цьому стадіоні близько сімдесяти тисяч глядацьких місць, і на ньому часто проводять футбольні матчі, легкоатлетичні змагання, культурно-розважальні події, та інші заходи, для проведення яких потрібна велика кількість місць. Головне призначення «Олімпійського» - це проведення домашніх і міжнародних спортивних матчів нашої національної збірної з футболу, а також масштабні концерти зірок світової естради. Ця оренда була реконструйована під час проведення Європейського кубка з футболу в дві тисячі дванадцятому році. Стадіон знаходиться в Печерському районі, на Червоноармійській вулиці, і біля нього розташована вдала транспортна розв'язка, що дуже вигідні для тих, хто орендує квартиру в цьому районі або просто приїхав на гру.

Квартири на день для спортивних уболівальників і відвідувачів концертів

Біля стадіону «Олімпійський» дуже затребувані квартири і будинки на добу від власників. Адже до Києва дуже часто приїжджають відомі гурти та виконавці, концерти яких відбуваються на стадіоні, і сотні тисяч бажаючих мріють на них потрапити. Квитки розкуповують за півроку вперед, і разом з ними розлітаються і кімнати в готелях, а також хостелах. Але більш вдалим буде зняти квартиру від господаря прямо навпроти стадіону, так Ви зможете зайняти чергу біля входу раніше і без товкучки пройти на свої місця. Також апартаменти на добу - це відмінний варіант, якщо Ви приїжджаєте на концерт разом зі своєю дівчиною чи хлопцем, адже перед заходом можна влаштувати романтичну вечерю. Це ж стосується і футбольних уболівальників, які не пропускають жодної гри своєї улюбленої команди. На сайті Svitrent.ua можна знайти оголошення про подобову оренду квартир безпосередньо власників, і зняти недорого комфортабельні апартаменти в безпосередній близькості від стадіону.

Чому вигідно орендувати квартири на сайті Svitrent.ua

Якщо ви плануєте відвідати концерт або футбольний матч своєї улюбленої команди, то варто подбати про це заздалегідь, адже на час проведення великих заходів складно знайти доступну квартиру або будинок на добу. Тому варто забронювати апартаменти заздалегідь за допомогою сайту Svitrent.ua. Ми пропонуємо затишні і чисті квартири від господарів, які можна забронювати і орендувати без посередників або комісій. Таким чином, Ви заощадите свої гроші і чудово проведете час на концерті улюбленої групи.