Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Нивкi подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Сама "щаслива" станція Київського метрополітену

Станція Нивки червоної лінії київського метро носить щасливу цифру тринадцять, а також розташована на великій Святошинсько-Броварській лінії, між «Святошин» і «Берестейської». Нивки були відкриті в сімдесят першому році, разом зі «Святошин», і їх назва за традицією було вибрано по назві прилеглої історичної місцевості з таким же найменуванням. Пасажиропотік цього транспортного вузла кожен день становить близько двадцяти семи тисяч чоловік, через те, що тут багато спільних житлових масивів, жителі яких кожен день добираються на роботу і по своїх справах. Як і багатьох станцій цієї лінії, у «Нивок» немає наземного вестибюля, і вона досить неглибоко розташована під землею. Стіни головного залу прикрашені керамічної кахельною плиткою світлих тонів, а колони, на яких тримається звід, мають насичений зелений колір. Біля цієї станції метро дуже популярні квартири для подобової оренди квартир, пошук яких можна здійснити за допомогою сайту Svitrent.ua.

Туристичне житло біля метро Нивки

Саме Нивки та інші вузли червоної лінії дуже популярні для оренди серед туристів, так як саме вони безпосередньо пов'язані з центром міста. У Святошинському районі, в якому розташована ця станція, за допомогою Svitrent.ua можна знайти і зняти без посередників недорогу, але досить комфортабельну квартиру, від якої недалеко буде до метрополітену. І таким чином, Ви отримуєте доступне житло для короткострокової поїздки, з прямим з'єднанням з центром, за допомогою якого можна доїхати до головних вулиць Києва всього за пару хвилин. На Svitrent.ua є найрізноманітніші варіанти апартаментів від однокімнатних студій для одного, до чотирикімнатних квартир на ніч в нових житлових комплексах неподалік. На нашому сайті кожен може вибрати для себе відповідний варіант розміщення, і забронювати його без комісій.

Вигідною розташування Нивок

Підземні переходи станції Нивки виходять прямо на вулицю Щербакова, а також проспект Перемоги, який з'єднує центр міста з сальними районами. Багато пересідають на цій станції на наземний транспорт, щоб дістатися до найближчих населених пунктів. «Нивки» знаходяться недалеко від відомого Сирецького лісопарку, і в честь цього стіни метро прикрашені рослинним орнаментом. Від цієї станції можна дуже швидко доїхати до Артилерійського провулка, бульвару Івана Лепсе та інших транспортних артерій міста. Орендуйте за допомогою Svitrent.ua комфортабельну квартиру або будинок біля цієї станції на день або довше, і Ви точно про це не пошкодуєте.