Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Нижній Печерськ Київ квартира на добу

2 пропозицій

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Арендуйте квартиру своєї мрії в Нижньому Печерську

Кожен, хто хоч раз бував у столиці України, погодитися з висловом, що це місто контрастів. Тут дуже добре поєднуються архітектурні пам'ятники і будівлі дев'ятнадцятого століття, а також футуристичні будівлі і нові висотні будинки у свіжих спальних мікрорайонах. Нижній Печерськ найбільше нагадує житловий масив з серіалів про Нью-Йорку, тому що тут найбільша в Києві концентрація високих будівель зі скляними стінами і нових офісів. Саме в цьому мікрорайоні Ви зможете зняти квартиру своєї мрії для короткочасної поїздки недорого. А зробити це можна за допомогою сучасного і зручного електронного ресурсу - Svitrent.ua, на якому можна знайти оголошення про подобову оренду квартир від власників. Уявіть, як Ви прокидаєтеся в розкішних апартаментах житлового комплексу «Челсі-Тауер», який знаходиться на вулиці Дмитрова, з видом на центр міста або на самому верхньому поверсі нового будинку по вулиці Драгоманов, і все це стане реальністю, якщо скористатися сервісом Svitrent.ua.

Квартири і будинки на добу для ділових поїздок

В Київ дуже часто приїжджають бізнесмени і співробітники великих корпорацій, щоб укласти важливу угоду або взяти участь в якомусь проекті. Для таких поїздок найкраще підійде подобова оренда квартири, яка може стати не тільки місце розташування, але ще й полігоном для переговорів або неформальних зустрічей з колегами. Для ділових поїздок найкраще орендувати квартиру на день або більше в діловому районі столиці - Нижньому Печерську. Саме тут розташовані основні філіали міжнародних компаній і державні установи, і тому Ви зможете всього за пару хвилин дістатися від вулиці Івана Кудрі, де приблизно буде знаходитися знімна квартира, до Хрещатика або Бессарабки. На сайті Svitrent.ua можна знайти і забронювати гідні квартири без посередників саме в районі Нижнього Печерська.

Швидка і зручна подобова оренда квартир сайтом Svitrent.ua

Для того, щоб не витрачати свій час і сили на пошуки агента з нерухомості або ріелтора в столиці, краще відразу шукайте відповідну квартиру на сайті Svitrent.ua. адже дуже складно знайти надійного посередника, і це видається абсолютно недоцільним, коли Ви можете самостійно підібрати і зняти хорошу квартиру чи будинок на добу безпосередньо від власника з допомогою Svitrent.ua. Ви можете користуватися цим ресурсом для бронювання безпосередньо оренди без комісій або будь-яких відсотків за послуги, контактуючи безпосередньо з власниками нерухомості в столиці. Svitrent.ua – це швидко, вигідно і зручно.