Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Мінська подобова оренда біля метро

2 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Оболонський проспект 11А

Кімнат: 1 Мест: 3

500 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Дніпра 3

Кімнат: 1 Мест: 2

Недорога нерухомості недалеко від метро

Так як підземний транспорт є найбільш швидким в таких мегаполісах, як Київ, він дуже затребуваний. І подобова оренді квартир і будинків недалеко від станцій метрополітену стоїть на порядок дорожче ніж у віддалених спальних масивах, і багато ріелтори користуються цим, видаючи квартири в глибинці за ті, що знаходяться поруч з метро. І ті, хто ніколи не був у Києві легко може повірити наданої інформації. Але є спосіб уникнути шахрайства - це скористатися електронним сервісом Svitrent.ua. тут власники нерухомості в столиці публікують свої оголошення про подобову оренду, які Ви можете переглядати і бронювати без комісій. Знімати квартиру без посередників набагато безпечніше, адже кожен дорожить своєю репутацією на цьому електронному ресурсі, адже він дає багато клієнтів. Саме тому знімати квартиру для короткострокових поїздок найкраще за допомогою Svitrent.ua.

Чому вигідно знімати квартиру поруч з метро?

Вимогою багатьох користувачів на сайті Svitrent.ua для квартир з добовою орендою є близькість до метрополітену. Це обумовлено, по-перше, тим фактом, що в столиці легко заблукати, заплутавшись у складних маршрутах маршруток і трамваїв, в яких не часто оголошують зупинку. У метро ж перед очима завжди докладна, проста і зрозуміла схема, за допомогою якої завжди можна зорієнтуватися і доїхати до місця призначення. Крім цього, важливі розваги, бізнес і торговельні центри, такі як Дрім Таун на Оболоні, знаходяться теж недалеко від метро, ​​тому якщо Ви подорожуєте на цьому виді транспорту, то Вам не доведеться блукати в пошуках місця призначення. На сайті Svitrent.ua можна знайти оголошення про подобову оренду квартир біля найзручніших станцій метро, ​​таких як «Мінська», і орендувати квартиру про господарів недорого біля самого підземний входу. Svitrent.ua - це великий вибір квартир і будинків на добу і зручний сервіс.

Одна з найстаріших гілок синьої лінії

Станція метро; Мінська була відкрита у вісімдесят другому році також, як і кінцева «Героїв Дніпра» та «Оболонь», між якими вона знаходиться. За традицією київського метрополітену ця станція була названа в честь спального мікрорайону, в якому вона розташована. Ця станція має два підземних виходу до вулиць Оболонський проспект і Маршала Тимошенко, важливим транспортним розв'язкам міста Київ. Станція «Мінська» є класичним зразком радянської архітектури і підземного будови, і її інтер'єр мало змінився за тридцять років існування, але вона також залишається одним з найбільш функціональних транспортних вузлів на синій гілці.