Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Житомирська подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Добова оренда квартир біля нової станції метрополітену Святоншінского району

Житомирська станція метро є сорок першого по рахунку, і розташована на Святошинсько-Броварській лінії, між такими станціями як «Святошин» і «Академмістечко». Цей вузол метрополітену було відкрито зовсім недавно, в дві тисячі третьому році, свою назву Житомирська отримав через Житомирського напрямку, на якому розташована станція. Пасажиропотік цього транспортного вузла становить понад тридцять шість тисяч осіб, як і інші станції цього району ця має дуже дрібне закладення. Вестибюль виконаний за допомогою функціонального об'єднання трьох залів: двох касових і головного, яке підкреслено масивними радіальними розшивками по паралельному склепіння. Над транспортними платформами метрополітену встановлено люмінесцентні яскраві світильники на міцних алюмінієвих підвісках. Стеля головного залу забарвлений жовтими фарбами, а підлога виготовлена ​​з граніту з великими розшивками і ставками габро.

Зручне розташування станції метро Житомирська

Житомирська »знаходиться на проспекті Перемоги, це головна вулиця столиці, яка з'єднує центр з віддаленими спальними районами. Також до цієї станції виходять вулиці Федора Кричевського, Семашка, Львівська та інші, і саме тому багато хто бажає знімати тут подобово житло через зручної транспортної розв'язки. Станція метро зробила цей житловий масив дуже зручний для короткотермінового проживання, адже тут є вся необхідна інфраструктура: магазини, цілодобові аптеки, лікарні і так далі. На сайті Svitrent.ua можна знайти хорошу квартиру і зняти її недорого від власників всього за пару міну. Основним плюсом сайту є простота і зручність, які забезпечуються завдяки практичному меню, яскравого, але в той же час простому інтерфейсу, і блискавичної системі пошуку.

Апартаменти на станції Житомирської від господарів

Зняти квартиру на добу без посередників це кращий спосіб заощадити свої особисті кошти на оренді житла в столиці. На сайті Svitrent.ua Ви можете знайти оголошення про подобову оренду самих різних за класом і комфортабельності квартир недорого, і таким чином значно заощадити свої особисті кошти. Житомирська відмінно підійде для короткострокових поїздок, і крім того, вона розташована на Червоній лінії метрополітену, і звідси дуже зручно добиратися до головних вулиць Києва: Хрещатика, Майдану Незалежності та інших. За допомогою Svitrent.ua Ви можете не тільки знайти хорошу квартиру, а й забронювати її наперед без комісій та додаткових відсотків сервісу.