Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Університет подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Архітектурне значення станції метро Університет

Центральна станція червоної лінії київського метрополітену, яка знаходиться практично в історичному центрі Києва, є також пам'ятником архітектури. Це класичний зразок радянської техніки будівництва метро п'ятдесятих років, який побудований в стилі неокласицизму. Ця станція метро вважається прикладом і зразком ідеальних композиційних рішень радянського часу. Особливої ​​уваги потребує шикарний інтер'єр головного залу, пілони якого з коричнево-рожевого мармуру покриті лаком, і на кожному з них розміщені вісім бюстів найвідоміших особистостей науки і техніки, а також культури. Також бічні зали прикрашені пілонами з ажурними вентиляційними гратами, виготовленими з гіпсу в формі медальйонів з назвою станції метрополітену. «Вокзальна» - це унікальна споруда, архітектурний і скульптурний пам'ятник, який заслужив чимало нагород і визнання далеко за межами країни. Саме тому просто навіть знаходиться на цій станції дуже приємно і вдохновляюще, адже вона сама по собі є пам'яткою столиці.

Станція метро поблизу від головного університету країни

У зеленій зоні столиці між бульваром Тараса Шевченка, вулицею Назаровской, Льва Толстого і Семена Петлюри знаходиться станція метро «Університет». Вона також є пам'яткою цього району, як і червоний корпус Національного університету імені Тараса Шевченка або Володимирський кафедральний собор, які знаходяться неподалік. Це дуже зелене історичний мікрорайон, який практично потопає в зелені парку імені Тараса Шевченка. Тут дуже багато затишних кав'ярень, книжковим і сувенірних магазинів, читацьких клубів і бібліотек, які відвідують студенти історичного та юридичного університетів, також знаходяться на вулиці Володимирській, бульварі Шевченка та інших центральних вулиць.

Добова оренда квартир в районі метро «Університет»

Добова оренда квартир і будинків в районі старовинного центру Києва дуже зручна не тільки для студентів, а й для тих, хто приїжджає в це місто у відрядження або з навчальними поїздками. До важливих навчальних закладів, філій міжнародних компаній, а також державних органів можна легко дістатися пішки або на тролейбусі. Але крім цього, від «Університету» всього одна зупинка до залізничного вокзалу та станції «Вокзальної», а якщо їхати в іншу сторону, то можна за п'ять хвилин дістатися до станцій «Театральній» та «Хрещатика», які є станціями-переходами на зелену і синю гілку метрополітену. На Svitrent.ua можна зняти хорошу квартиру без комісій і без посередників.