Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Політехнічний інститут подобова оренда біля метро

1 пропозиція

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

Центральна станція червоної лінії метро

Станція Політехнічний інститут є однією з найстаріших, але в той же час найкрасивіших на червоній лінії київського метрополітену. Вона знаходиться між станціями, які перебувають безпосередньо в зонах загального користування: «Вокзальна», «Університет», «Театральна» і «Хрещатик» і станціями в Святошинському районі і на Шулявці: «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин» та інші. З назви «Політехнічний інститут» можна зрозуміти, що неподалік знаходиться Національний університет «Київський політехнічний інститут», але крім нього поруч розташовані парк імені Пушкіна, Київський зоопарк і проспект Перемоги. Саме цей проспект з'єднує околицю Києва з його центром і є важливою транспортною артерією міста. Завдяки розташуванню практично в центрі наукової, соціальної і суспільного життя міста, пасажиропотік тут становить більше тридцяти тисяч чоловік. За допомогою сайту Svitrent.ua кожен може зняти недорого хорошу квартиру біля цієї станції метро від власників. Ми пропонуємо великий вибір апартаментів для подобової арени квартир в самих різних районах Києва.

Комфортабельні апартаменти біля метро в центрі Києва

Так як станція метро Політехнічний інститут знаходиться в історичному районі Києва, то навколишні її житлові комплекси в основному представляють радянську епоху. Але незважаючи на це, нерухомість в цьому районі має дуже хорошу якість, адже її будували для академіків, професорів і фахівців, яким надавали квартири в центрі. Саме тому недалеко від вищевказаної станції метро можна знайти комфортабельні квартири з високими стелями, величезними панорамними вікнами на парк Пушкіна, і зняти їх від господарів, часто корінних киян. Крім пошуку і оренди на Svitrent.ua також можна бронювати заздалегідь квартири на день без комісій, адже попит на добову оренду житло в цьому мікрорайоні дуже високий.

Високохудожній інтер'єр шостий станції червоної лінії

Внутрішній інтер'єр станції Політехнічний інститут також оформлений без зайвої розкоші і надмірностей, тут представлено мінімальну кількість мармурових колон, а також відсутні декоративні карнизи на пілонах. Загальною тематикою внутрішнього оформлення послужила тема науки і космосу, яка тонко спостерігається в формі пілонів і скульптурною композицією на торцевій стіні, роботою скульптора Бородая. Розкішне оформлення перегукується із загальним оформленням багатоквартирних будинків в цьому мікрорайоні, квартири в яких Ви можете зняти хороше житло на добу недорого.