Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Олімпійська подобова оренда біля метро

2 пропозицій

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Сама спортивна станція Київського метрополітену

Двадцять третій станцією синьої гілки метро є підземний вузол поблизу від найбільшого спортивного комплексу. Вона розташована на Курёневско-Червоноармійській лінії між станціями «Площа Льва Толстого» і «Палац« Україна », і була відкрита у вісімдесят першому році в радянський період, і її пасажиропотік становить тридцять тисяч осіб на добу. Основною особливістю цієї станції є світильники, плафони в яких практично відразу були обладнані молочними плафонами. Саме тому тут завжди дуже світло, але в той же час, світло не ріже в лазу, а ніби обкопує теплою пеленою. Середня галерея з'єднана з підземним вестибюлем, а також наземним переходом великим трёхніточним ескалатором. Мармурові стіни і лавки для відпочинку надають самим посадочних платформ дуже класичний вид, і тому незважаючи на заборону адміністрації, багато хто любить фотографуватися тут. І за допомогою сайту Svitrent.ua можна орендувати комфортабельну квартиру від власників недалеко від цієї станції.

Транспортна розв'язка недалеко від метро Олімпійської

Багато жителів і гості Києва саме на станції Олімпійської пересідають з підземного транспорту на наземний. Деякі сідають на найближчій до виходу зупинці на тролейбус або маршрутне таксі, щоб доїхати до віддаленого історичного мікрорайону Києва на роботу. Ця станція знаходиться в Печерському районі столиці, і поряд з нею проходять такі вулиці, як Антоновича, Королевська, Саксаганського, Коновальця і ​​інші транспортні артерії столиці. Саме на них Ви можете орендувати квартиру за допомогою сервісу Svitrent.ua, або забронювати її прям ж на сайті без будь-яких комісій або відсотків посередникам. У цьому районі дуже багато висотних будинків, які були побудовані лише кілька років тому з шикарними квартирами з видом на центр Києва.

Якісне житло в Печерському районі

У центрі Києва особливо гостро стоїть питання з пересуванням по місту, особливо коли потрібно дістатися з одного кінця міста в інший. Тому метро є рятівним варіантом для тих, хто запізнюється або не любить стояти годинами в заторах. І багато хто бажає під час своїх короткострокових поїздок знімати квартиру недалеко від метро, ​​і особливо в центрі. На Svitrent.ua Ви можете знайти комфортабельні апартаменти з хорошим ремонтом і всім необхідним обладнанням недалеко від станції метро «Олімпійська» та інших станцій Печерського району. І крім цього, Ви можете зареєструватися на сайті і постійно організовувати свої поїздки в різні міста України.