Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Маріїнський парк Київ

4 пропозицій

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Маріїнський парк - зелене серце столиці

Маріїнський парк був посаджений ще в тисячу вісімсот сімдесят четвертого року, на тому місці, де в царські часи був військові плац і часто влаштовувалися паради. На сьогоднішній день, цей дивовижний парк розкинувся між Верховною Радою України, Маріїнським палацом, вулицею Михайла Грушевського, а також Парковою дорогою. Не дарма Маріїнський парк вважають зеленим серцем столиці, адже тут посаджено близько вісімдесяти порід листяних дерев, серед яких є і рідкісні, привезені з усіх куточків планети, види. На по більшій мірі площа практично в дев'ять гектарів засаджена липами, каштанами, кленами, яким вже більше сотні років, і вони розрослися до розмірів неймовірних гігантів. Цей парк розташований на горі, тому з нього відкриваються неймовірні види. Саме тому, квартири і будинки недалеко від цього парку мають таку високу вартість, і великий попит на їх оренду подобово. На сайті Svitrent.ua можна заздалегідь забронювати квартиру в районі Маріїнського парку на день або більше, щоб потім не знімати квартиру в цьому районі в три рази дорожче. Ми пропонуємо велику різноманітність оголошень про оренду комфортних і чистих квартир на повні або неповні добу від власників без будь-яких посередників або комісій.

Добова оренда квартир і будинків з видом на Дніпро

Верхня частина Печерського району, в якому і розташований Маріїнський парк, знаходиться на пагорбах, з яких відкривається прекрасний вид на річку Дніпро і на лівий берег. На цих пагорбах було побудовано чимало житлових масивів з комфортабельними будинками і елітними масивами. Ви можете орендувати квартиру в одному з таких будинків від власників за допомогою електронного сервісу Svitrent.ua. Ми пропонуємо велике меню, яке обладнано зручними фільтрами, а також оперативну систему пошуку. І якщо для вас ключове значення має розташування квартири, то можна просто вибрати бажане місце на карті, і перед Вам з'являться пропозиції від господарів про подобову оренду квартир і будинків в різні періоди часу в цьому районі. Ви зможете без проблем зняти недорого на ніч або більше комфортну квартиру з видом на Маріїнський парк або Дніпро.

Комфортні квартири біля Маріїнського парку

Неважливо, яка мета Вашого візиту: бізнес, освіта або туризм, Маріїнський парк стане хорошим доповненням біля місця розміщення. У ньому можна бігати вранці, гуляти з собакою, якщо Ви подорожуєте з вихованцем, проводити час зі своєю другою половиною, якщо у Вас романтичний уїк-енд, і просто залишитися наодинці зі своїми думками. На сайті Svitrent.ua можна знайти комфортні апартаменти з однією або двома кімнатами, або невеликі, але дуже затишні, квартири-студії без посередників. Ми публікуємо оголошення безпосередньо від власників, і кожен відвідувач зможе зв'язатися з господарем за вказаним номером.