Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Майдан Незалежності Київ

2 пропозицій

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

Апартаменти на центральній площі Києва

Саме Майдан Незалежності є найважливішою, центральною площею столиці України, яка розташована між Хрещатиком і вулицями Бориса Грінченка, Софіївкою, Інститутській та іншими. На цьому місці відбувалися найдраматичніші події в історії нашої держави, але в той же час саме тут проходять урочисті заходи державного значення, все найбільші концерти і виставки, а також різноманітні презентації. Для того, щоб бути в центрі уваги, і знаходиться в самому піку культурного і суспільного життя під час короткострокової поїздки, найкраще орендувати квартиру на цій площі. У будинках двадцятого століття з високими стелями і великими панорамними вікнами можна зняти хорошу квартиру на добу або більше порівняно недорого. Адже якщо скористатися сайтом Svitrent.ua, то можна знайти житло без посередників, і відповідно знімати його у власників, без комісій і відсотків. За допомогою нашого сайту Ви також можете забронювати квартиру або будинок на добу, адже на Майдані Незалежності дуже великий попит на нерухомість.

Оренда квартир подобово на Інститутській вулиці

Хто не хотів би жити через дорогу від Президента або Верховної Ради? Ця мрія може збутися, якщо Ви зніміть квартиру на ніч на Інститутській вулиці. Саме тут знаходяться практично всі державні установи, такі як Кабінет Міністрів, Адміністрація Президента, Національний Банк, Міністерство закордонних справ і безліч інших. Інститутська вулиця як би підноситься над майданом Незалежності і веде до Алеї, мальовничому парку і Кловському узвозу, з якого відкривається дивовижний вид на місто. Квартири на цій вулиці ідеально підійдуть для романтичного уїк-енду удвох в столиці, адже Ви зможете гуляти по скверу, Майдану Незалежності та інших цікавих місцях разом зі своєю другою половиною, не втрачаючи часу на дорогу. На сайті Svitrent.ua також можна знайти і зняти від господарів квартири на Софіївкою, Михайлівській вулицях, а також вулиці Архітектора Городецького.

Добова оренда квартир від власників в центрі Києва

Головною визначною пам'яткою Майдані Незалежності є Колона Незалежності України, яка підноситься над всією Площею і символізує молоду, сильну і суверенну країну. Ви можете орендувати квартиру або будинок на добу з видом на цю колону і щодня милуватися нею зі свого вікна. Крім цього, в підземній частині площі розташований великий торговий центр «Глобус», в якому можна робити покупки і гуляти. На Svitrent.ua представлені оголошення про подобову оренду квартир виключно від господарів, тому Ви зможете недорого зняти комфортну квартиру в самому серці столиці.