Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Либідська подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Перлина синьої лінії київського метрополітену

Двадцять сьома станція київського метрополітену розташована між станціями Палац Україна і Деміївська названа в четь протікає неподалік річки Либідь. З цією річкою пов'язана легенда про заснування Києва, адже саме так звали сестру трьох братів, які вважаються засновниками. Станція Либідська в дві тисячі одинадцятому році була нагороджена статусом пам'ятки культурної спадщини, архітектури та містобудування, а також монументально-декоративного мистецтва. Головним плюсом цього підземного вузла є дивовижне освітлення, яке складається з різноманітних світильників оригінальної форми з різних латунних труб по центру зводу. Наземний вестибюль у цій станції відсутня, але вона складається з трьох підземних залів: двох пасажирських посадкових платформ і середньої галереї з вузькими пілонами по центру. Стіни внутрішніх залів облицьовані рожевим мармуром, а пілони в середній галереї виконані з білого. Візуально такий дизайн збільшує і полегшує простір.

Найбільша транспортна розв'язка біля нового торгового центру

Ocean Plaza є сучасним торгово-розважальним центром з найкращими магазинами і ресторанами в столиці. Він був побудований всього шість років тому, але вже набув статусу найпрестижнішого і зручного по розташування, адже він знаходиться практично в центрі міста, і до того ж, недалеко від станції метро Либетская. З району, де знаходиться торговий центр, можна всього за п'ятнадцять хвилин доїхати до будь-якої точки в історичній частині міста, а також дістатися до автовокзалу або залізничного вокзалу на метро. Саме тому в цьому районі цього торгового центру популярна подобова оренда житла для туристичних поїздок і відряджень до Києва. На сайті Svitrent.ua бажаючі зняти хорошу квартиру недалеко від Либетской в ​​центрі недорого можуть знайти безліч оголошень про подобову оренду нерухомості без посередників.

Знімайте квартири в центрі зі Svitrent.ua

Безумовно, подобова оренда житла на Хрещатику або Майдані Незалежності влетить в копієчку навіть найбагатшим мандрівникам. Але на Svitrent.ua можна знайти непогані варіанти, недалеко від центральних районів від господарів, наприклад, недалеко від станції метро Либетская. Тут Ви зможете зняти хорошу квартиру на добу на таких вулицях, як бульвар Дружби Народів, Івана Кудрі, Антоновича, Велика Васильківська, Ковпака або Либетской площі. Ми пропонуємо високоякісні апартаменти в центренепосредственно від власників, який Ви можете зняти без комісій, або забронювати наперед для своєї поїздки.