Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Лук'янівська подобова оренда біля метро

1 пропозиція

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

Як знайти хорошу квартиру в Києві недорого?

Так як Київ є столицею нашої країни, то подобова оренда квартир тут - це дороге задоволення для тих, хто приїжджає сюди в короткострокові поїздки. Багато звертаються за послугами в агентства нерухомості, щоб знайти квартиру або будинок на добу від власників, але в цьому випадку доводиться платити п'ятдесят відсотків за послуги установи, що виходить нерентабельно, якщо знімати квартиру на ніч або на вихідні. Для того, щоб заощадити свої особисті кошти і час, найкраще скористатися новітніми досягненнями людства, а саме Інтернетом. За допомогою сайту Svitrent.ua гості столиці можуть орендувати гарну квартиру без посередників, таким чином не переплачуючи половину від її вартості. На нашому сайті Ви можете знайти квартиру як в самому історичному центрі, так і в спальних житлових масивах, таких як Лук'янівка. Цей мікрорайон знаходиться максимально близько до центральної частини Києва, і тут можна зняти недорого хорошу квартиру недорого від господарів.

Розташування та інфраструктура біля метро Лук'янівська

Тридцять восьма станція зеленої гілки київського метрополітену було відкрито в далекому дев'яносто шостому році, і на сьогоднішній день є важливим транспортним вузлом. Вона розміщена між «Дорогожичами» і «Золотими воротами», і кожен день тут протікає пасажиропотік в сорок чотири тисячі осіб. Вона знаходиться недалеко від вулиць Коперника, Татарській, Тургенєвській, Дмитрівської, Білоруської, Мельникова, виходячи на вулицю Сичов Стрільців. Недалеко розташований Київський зоопарк, сквер імені Гайдара Алієва, Дегтяговская особи і Велика Житомирська. Завдяки вигідному розташуванню не в найдорожчому районі, то також і недалеко від важливих державних, освітніх і культурних установ, район Лук'янівка є дуже привабливим для подобової оренди квартир і будинків. Особливо якщо знімати ці квартири від власників, за допомогою сервісу Svitrent.ua.

Кожна станція київського метрополітену - шедевр архітектури

На відміну від європейського і американського метро, ​​які не відрізняються охайністю і чистотою, київські станції метрополітену є окремими пам'ятками архітектури. При чому, кожна з них має неповторну конструкцію і дизайн, який відповідає назві або особливостям району, в якому вона розташована. Наприклад, станція «Лук'янівська» символізує прагнення нинішніх поколінь в майбутнє. Задумка архітекторів втілена в мармуровому облицюванні стін пасажирських платформ та головної галереї чорним мармуром.