Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Лівий берег Київ квартира на добу

7 пропозицій

590 грн за 1 ніч

вулиця Єлизавети Чавдар 34

Кімнат: 1 Мест: 2
+3806318889...

500 грн за 1 ніч

Харківське шосе 168е

Кімнат: 1 Мест: 4

575 грн за 1 ніч

Харківське шосе 58А

Кімнат: 1 Мест: 9

650 грн за 1 ніч

Червоноткацька вулиця 25

Кімнат: 2 Мест: 7

650 грн за 1 ніч

Райдужна вулиця 21

Кімнат: 2 Мест: 4

550 грн за 1 ніч

вулиця Анни Ахматової 35Б

Кімнат: 1 Мест: 2

700 грн за 1 ніч

Челябинская 19

Кімнат: 2 Мест: 6

Заощаджуйте гроші – знімайте квартиру в Києві на Лівому березі

В столиці Україні подобова та довготривала оренда квартир і будинків є досить дорогим задоволенням, особливо, якщо Ви шукайте квартиру на день. Але завдяки тому, що в цьому місті дуже розвинена мережа метро, можна знімати квартиру в одному з віддалених спальних районів, і без проблем добиратися у будь-яку частину Києва. Наприклад, на лівому березі можна знайти затишну квартиру на день з євроремонтом та орендувати її недорого, за дуже вигідною ціною. Для того, щоб заощадити свої гроші під час короткочасної поїздки, варто ознайомитися з оголошеннями про подобову оренду від власників нерухомості на сайті Svitrent.ua. ми допоможемо Вам зняти комфортабельні апартаменти з видом на Дніпро на лівому березі або в безпосередній близькості від станції метро або зупинки швидкісного трамвая від господарів. Відвідувачі сайту Svitrent.ua можуть абсолютно вільно переглядати оголошення і бронювати житло без комісій або додаткових відсотків.

Лівий берег – окраса Києва

Сьогодні навіть не віриться, що Лівий берег ще сто років тому не входив у межі Києва, і був окремим населеним пунктом. На сьогодні, на лівому березі знаходиться близько дести станцій метро, і його з'єднує з правим берегом Дарницького шосе, Московський міст та інші великі магістралі, а Дніпровська набережна – одне з наймальовничіших місць на березі Дніпра. На сайті Svitrent.ua можна знайти квартиру або приватний будинок на добу на проспекті Петра Грегоренка або Братиславській вулиці, які є основними транспортними сполуками. Ми пропонуємо чисті і комфортні апартаменти з видом на парки, озера, набережну або старовинні будівлі від власників, які ідеально підійдуть для Вашого короткостроковій поїздки. Якщо Ви збираєтеся в Київ самі або зі своєю другою половиною, то комфортна квартира-студія стане відмінним притулком на пару днів або тиждень, також на Svitrent.ua можна орендувати більш просторі апартаменти для великої компанії.

Квартири для романтичних поїздок в Київ

Якщо Ви бажаєте провести романтичний уїк-енд в компанії другої половини, але не хочете довго їхати, а Київ – це відмінний варіант. І навіть якщо Ви вже бували в столиці, це місто все одно не перестає дивувати своїми красотами, і невідомими туристичними стежками. А для того, щоб Ви могли ввечері усамітнитися в затишній квартирі, ознайомитеся з оголошеннями від господарів на сайті Svitrent.ua. ми допоможемо Вам орендувати хорошу квартиру на день або довше на Лівому березі, де не такий великий трафік, і дуже затишно. Зніміть квартиру або будинок з видом на парк або берег річки Дніпро і проводите кожен вечір дуже романтично та незабутньо.