Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Лівобережна подобова оренда біля метро

1 пропозиція

700 грн за 1 ніч

Челябинская 19

Кімнат: 2 Мест: 6

Коротка історія станції метро Лівобережна

Дев'ята станція червоної гілки метро розташована на Святошинсько-Броварській лінії між станціями «Гідропарк» і «Дарниця». На Лівому березі це перша станція червоної лінії, яка була відкрита в шістдесят п'ятому році і отримала свою назву завдяки знаходиться недалеко великому житловому масиву, одному з найбільших і густозаселённих на лівому березі. Через те, що ця станція з'єднує один з найбільших в Києві спальних мікрорайонів і Правий берег міста, пасажиропотік тут становить близько п'ятдесяти тисяч чоловік. І через це в сімдесят шостому році для збільшення пропускної здатності цього підземного вузла була проведена реконструкція. До двох порталів виходів з підземних переходів були прибудовані ще два зовнішніх вестибюля. Але в дві тисячі одинадцятому році недалеко від метро була відкрита ще й зупинка міської електрички місцевого значення, яка також збільшила приплив людей. Саме тому попит на дріб'язкову оренду квартир в цьому районі зріс разом з будівництвом нового транспортного вузла.

Вигідне розташування метро Лівобережна

Станція «Лівобережна» дуже зручно розташована між двома половинами Лівобережного житлового масиву, зокрема північною і південною частинами. Недалеко від неї знаходиться київський театр драми і комедії, а також головний на лівому березі поштамт. Крім цього, біля цієї станції знаходяться такі визначні пам'ятки, як Міжнародний виставковий центр, а також Патріарший собор Воскресіння. Що стосується конструкції станції, то вона розташована на великій естакаді, має наземний тип з великої острівної платформою. Сама посадкова платформа обладнана навісом, який спирається на колони, що знаходяться по центру. Зали станції з'єднані з наземними вестибюлями за допомогою сходів, які приєднані до посадочних залах. На сайті Svitrent.ua представлений великий вибір оголошень про подобову оренду квартир у цьому районі, і Ви можете забронювати вподобаний житло для поїздки без комісій.

Чим вигідна оренда квартири недалеко від метро?

На сьогоднішній день метрополітен є одним з найдешевших видів транспорту, який в той же час може доставити Вас в будь-яку частину міста. Ще однією важливою перевагою цього виду підземного транспорту є швидкість, адже метро не залежить від пробок і трафіку на дорозі, і кожен може доїхати з одного кінця міста в інший протягом сорока хвилин. Саме тому оренда квартир та будинків на добу в районі станції метро допоможе значно заощадити Ваші особисті кошти на проїзд, а також ваш час. А якщо Ви зніміть апартаменти за допомогою Svitrent.ua, то можете також заощадити гроші на ріелторів, адже ми надаємо послуги без посередників.