Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Лісова подобова оренда біля метро

3 пропозицій

575 грн за 1 ніч

Харківське шосе 58А

Кімнат: 1 Мест: 9

650 грн за 1 ніч

Червоноткацька вулиця 25

Кімнат: 2 Мест: 7

700 грн за 1 ніч

Челябинская 19

Кімнат: 2 Мест: 6

Кінцева станція Святошинсько-Броварській лінії червоної гілки метрополітену

Станція метрополітену Лісова була відкрита п'ятого грудня в тисяча дев'ятсот сімдесят дев'ятого року. Спочатку цей великий вузол підземного транспорту має назву «Піонерська», і була названа в честь міжнародного року юнацтва та дитини. Але в дев'яносто третьому році після проголошення незалежності України, коли всі станції метро перейменовувалися, ця станція була названа «Лісовий», традиційно на честь найближчого житлового масиву. Це кінцева і одне з двох найбільш завантажених станцій на лівому березі, адже кожен день її пасажиропотік становить більше шістдесяти тисяч чоловік. «Лісова» має два зовнішніх входу, які поєднані з підземними переходами, які ведуть до Броварського проспекту і двом вулицям: Попудренка, Кіото, і Маршала Жукова, і за допомогою сайту Svitrent.ua можна орендувати квартиру на цих вулицях без посередників.

Особливості Лісовий і її розташування

«Лісова» - це кінцева зупинка київського метрополітену, яка розташована на ділянці Святошинсько-Броварській лінії. Це наземний вузол з монолітними бетонними конструкціями, своєрідними платформами, над якими є великий навіс на бетонних колонах. Ця станція побудована за унікальним проектом, в основу якого покладена двох'ярусна конструкція. На першому ярусі знаходяться дві пасажирські платформи з основними виходами, а на другий службові приміщення з пунктом управління. Але через велику пасажиропотоку в дві тисячі п'ятому році виникла потреба розширення станції, і був відкритий підземний вестибюль, який став дуже ефективним в розвантаженні станції. Біля «Лісовий» проходять вулиці Попудрунка, Кіото і Броварський проспект, на яких Ви можете зняти квартиру за допомогою сайту Svitrent.ua. це електронний ресурс на якому розміщені оголошення про подобову оренду житла від господарів.

Де знайти хорошу квартиру біля станції Лісова?

На електронній сторінці сайту Svitrent.ua є безліч варіантів квартир і будинків на добу, які виставляють власники нерухомості. За допомогою практичного інтерфейсу і блискавичної системи пошуку можна дуже швидко здійснити пошук по системі оголошень і відібрати підходящі варіанти нерухомості за допомогою фільтрів. Крім цього, Ви можете забронювати житло без комісій і без посередників для своєї майбутньої поїздки в столиці всього за пару хвилин. За допомогою Svitrent.ua Ви можете дуже швидко подбати про своє розміщення під час короткострокової поїздки на день або довше, і орендувати хороші апартаменти від господарів.