Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Хрещатик подобова оренда біля метро

1 пропозиція

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

Вузлова станція Червоної лінії

Станція метро «Хрещатик» розташована на червоній лінії Київського метрополітену між «Театральною» та «Арсенальній». Вона є не тільки вузловий і центральної, а й однією і найстаріших, її відкрили в шестидесятих році двадцятого сторіччя в складі першої черги радянського будівництва метрополітену. Назва цієї станції було дано через центральній вулиці, яка примикає до одного з входів в підземний перехід метро. Пасажиропотік цього підземного вузла становить цілих сорок тисяч чоловік за один день, і вже понад тридцять років носить назву пам'ятки архітектури. «Хрещатик» - це пересадочний вузол, який розташований між Святошинсько-Броварській і Курёневско-Червоноармійської лініями, крім цього по шляхах цієї станції проходить службова гілка Київського метрополітену. За допомогою електронної сторінки Svitrent.ua Ви можете орендувати квартиру на добу від власників в цьому районі, недалеко від вищевказаної станції метро, ​​або забронювати житло для майбутньої поїздки. На Svitrent.ua є безліч оголошень про подобову оренду квартир і будинків від господарів в центральній частині столиці.

Нерухомість на Хрещатику та інших вулицях центру

Верхній зал для пасажирів станції «Хрещатик» розташований в будівлі Макдональдса на однойменній вулиці. Крім цього, до цієї станції примикає вулиця Станіславського, Архітектора Городецького, Лютеранська та площа Івана Франка, на них є безліч елітних будинків і висотних приватних будинків. У цьому районі знаходиться безліч ресторанів, кафе і швидко громадського харчування, а також державних установ, таких як міська рада та обласна адміністрація. Недалеко від метро можна зняти комфортабельні апартаменти для своєї короткострокової поїздки в Київ за допомогою сайту Svitrent.ua. на цьому електронному ресурсі є безліч пропозицій про подобову оренду нерухомості від власників, які відвідувачі можуть переглядати без комісій.

Особливості архітектурної композиції станції Хрещатик

Незважаючи на те, що станція «Хрещатик» була побудована за радянських часів, вона була виконана в національному стилі. Архітектори використовували народні мотиви, мармурові колони облицьовані жовто-рожевим мармуром, а на стінах посадкових платформ розташовані майолікові різнокольорові вставки з древніми рослинними орнаментами. Сама станція не раз була реконструйована і її інтер'єр переробляли, але основний концепт і авторська задумка залишилися незмінними. На Svitrent.ua можна знайти і орендувати без посередників квартиру навіть в тій же будівлі, що і станція метрополітену.