Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Хрещатик Київ

5 пропозицій

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Квартири на ніч на головній вулиці країни

У міжнародному рейтингу нерухомості, який був складений в дві тисячі другому році, головна вулиця Києва, Хрещатик, зайняла сорок восьме місце в рейтингу вулиць з найвищою ставкою оренди подобово. Це можна пояснити тим фактом, що Київ - це розвивається і велике місто, в який дуже часто приїжджають туристи, іноземці, бізнесмени і студенти, і тому квартири і будинки на добу на головній вулиці такі дороги. Насправді, важливо відзначити, що нерухомість на Хрещатику коштує тих грошей, які за неї просять, адже з вікон будинків можна спостерігати чудовий вид на Майдан Незалежності, будинок міської ради Києва та інші архітектурні пам'ятки. Якщо Ви бажаєте зняти квартиру на Хрещатику на день, то варто задуматися про те, щоб максимально заощадити. Зробити це можна за допомогою сайту Svitrent.ua, на якому власники житлової площі в центрі публікують оголошення про подобову оренду квартир самого різного класу. Таким чином, користуючись сервісом Svitrent.ua, Ви можете дуже сильно заощадити, адже ми працюємо без посередників, комісій або відсотків.

Квартири на Бессарабській Площі від власників

Вулиця Хрещатик має майже півтора кілометра в довжину, і починається на Європейській площі, де знаходиться Парламентська бібліотека, і закінчується на Бессарабській площі, де розташований відомий ринок. Саме ця площа приваблює туристів, бізнесменів і творчих людей, адже на Бессарабському ринку можна познайомитися зі справжнім українським колоритом та менталітетом. За допомогою сайту Svitrent.ua можна орендувати квартиру на Хрещатику чи Бессарабської площі, але головне зробити це недорого, адже ми співпрацюємо безпосередньо з власниками. Якщо у Вас є певні переваги з приводу розташування квартири, щоб вона була ближче до станції метро «Майдан Незалежності» або до тролейбусної зупинки, то виберіть район відразу на мапі, якою можна скористатися на сторінці Svitrent.ua. Ми допоможемо Вам вибрати і зняти на день хорошу квартиру без посередників.

Зупиніться на день або більше в будинку-історичному пам'ятнику

Практично всі будинки на Хрещатику визнані міжнародним культурною спадщиною або національним пам'ятником. Крім цього, саме на цій вулиці знаходиться Київський пасаж, міська рада та адміністрація, головний поштамт і інші визначні пам'ятки. Тому, знімаючи квартиру або будинок на добу на цій вулиці, Ви селитеся практично в серці столиці, її історичної скарбниці. Тут на кожному розі висить меморіальна дошка або пам'ятний знак, і майже в кожній квартирі жив якийсь історичний або культурний діяч.