Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Комсомольський Київ квартира на добу

3 пропозицій

650 грн за 1 ніч

Червоноткацька вулиця 25

Кімнат: 2 Мест: 7

650 грн за 1 ніч

Райдужна вулиця 21

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

Челябинская 19

Кімнат: 2 Мест: 6

Як заощадити гроші під час короткочасної поїздки?

Невід'ємною частиною життя кожної людини є подорожі, і кожен, хоч раз в житті виїжджав за межі свого населеного пункту. Особливо це стосується поїздок до столиці України – Києва, адже тут знаходяться важливі державні, освітні, лікувальні та розважальні заклади, а також філії всесвітньо відомих фірм і корпорацій. В Київ приїжджають, щоб укладати угоди, підвищувати свою кваліфікацію, відпочивати і робити покупки, і перед кожним, хто планує свою поїздку, постає питання подобової оренди квартир у столиці. Для того, щоб не переплачувати гроші за послуги ріелтора або агентства нерухомості, найкраще орендувати квартиру від власників, і зробити це можна за допомогою сайту Svitrent.ua. ми пропонуємо широкий вибір нерухомості в центрі міста і спальних районах, таких як Комсомольський. Ви можете зняти квартиру або будинок у приватному секторі на день або більше без посередників, і відповідно – без комісій.

Комсомольський масив – найкращий для проживання

Комсомольський масив знаходиться у Дніпровському районі Києва біля станцій метро «Чернігівська» і «Дарниця», і відрізняється відмінним місцем розташування. Саме тут функціонує Київський театр ляльок, єдиний в Україні театр ляльководів. За допомогою сайту Svitrent.ua гості Києва і туристи можуть орендувати квартиру на самій великій вулиці цього мікрорайону – вулиці Андрія Малишка, а також на великій площі, поблизу парку Перемоги. Комсомольський житловий масив розділений з Лісовим Миропільській вулицею, вікна з будинків на цій вулиці виходять на зелені насадження, якими можна милуватися кожен день. Ви можете зняти хорошу квартиру на ніч або довше в одному з трьох мікрорайонів Комсомольського масиву, зокрема на вулицях Генерала Жмаченка, Олександра Бойченка або Дарницькому бульварі.

Кращі квартири на лівому березі річки Дніпро

Комсомольський район – один із самих безпечних і спокійних районів лівого берега, який знаходиться недалеко від Харківського шосе. Вигідне географічне розташування дозволяє добратися з цього району в будь-яку іншу частину Києва протягом години, але житло тут досить недороге. Особливо якщо шукати оголошення про подобову оренду квартир на сайті Svitrent.ua адже саме тут можна знайти і зняти квартиру від власників без посередників і без комісій. У нас Ви зможете орендувати квартиру чи будинок на добу в Комсомольському районі Києва, і самостійно домовитися з власником житла про знижку або ранньому заїзді. Ми пропонуємо абсолютну автономію відвідувачам, контролюючи при цьому якість і надійність оголошень.