Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово КНУ імені Тараса Шевченка Київ

2 пропозицій

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Київський університет - один із найстаріших навчальних закладів країни

Київський університет імені Тараса Шевченка по праву вважається одним з найпрестижніших і старовинних навчальних закладів України, і всієї Європи загалом. Він є національним центром розвитку культури і науки, а також автономним дослідною установою. Головний корпус університету, називають червоним, так як виконаний з вогненно-червоної цегли на замовлення імператора Миколи другого. Ця будівля розташована на вулиці Володимирській, і є національним архітектурним пам'ятником, навпроти нього знаходиться невеликий, затишний парк, а також станція метро. Крім цього, головний корпус оточений ще поруч будівель, серед яких жовтий корпус, бібліотека Максимовича, астрономічна обсерваторія, природний заповідник, і звичайно ж, Ботанічний сад. На сайті Svitrent.ua можна знайти безліч квартир і будинків на добу, які знаходяться в безпосередній близькості від університету. Орендуючи квартиру в цьому районі, Ви зможете гуляти по тихим старовинними вуличками, і насолоджуватися атмосферою освіченості і науки.

Квартири на добу з видом на ботанічний сад

Так як, університет ім. Т. Шевченка є одним з найбільших в країні наукових установ, то він володіє рядом додаткових структур, в тому числі ботанічним садом імені Фоміна. Сад розташований за головним корпусом університету - на вулиці Петлюри, і вважається одним з найстаріших ботанічних садів України. Це дивовижне місце, де ростуть рідкісні рослини, зібрані по всьому світу, тут є оранжерейний комплекс для тропічних рослин, і алеї з напрочуд гарними квітами. Знімаючи квартиру поблизу, Ви зможете насолодитися красою цього місця, і щоранку Вас будуть будити незабутні аромати екзотичних квітів. Для того, щоб швидко знайти і забронювати квартиру з видом на ботанічний сад, відвідайте електронну сторінку Svitrent.ua, адже саме тут зібрані оголошень про подобову оренду комфортних квартир і будинків в цьому районі.

Хороші квартири в історичному центрі Києва від сайту Svitrent.ua

За допомогою сайту Svitrent.ua можна швидко знайти квартиру в будь-якому зручному для Вас районі, і зняти її на добу або довше від власників. Ви можете орендувати апартаменти з видом на червоний або жовтий корпус університету, ботанічний сад, астрономічну вежу, або ж знайти житло в безпосередній близькості від спортивного комплексу. На Svitrent.ua один з найбільших виборів житла від господарів, яке можна забронювати без посередників і комісій. Не пропустіть свій шанс зупинитися в квартирі навпроти легендарного університету.