Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Жуляни Київ квартира на добу

1 пропозиція

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

Апартаменти біля самого великого аеропорту в Києві

Київ є не лише місцем призначення багатьох мандрівників, але і перевалочним пунктом. Столиця України перебуває на роздоріжжі авіа-шляхів з Європи в Азію або з Європи в Австралію і інші частини світу, і багато хто залишаються в Києві всього на одну ніч або на кілька днів. На сайті Svitrent.ua можна подбати про подобову оренду квартири чи будинку на добу поблизу від найважливіших міжнародних транспортних розв'язок, і зняти житло недорого. Сидячи в автобусі, поїзді, або аеропорту Ви зможете забронювати квартиру від власників недорого, щоб просто переночувати перед наступним перельотом або зупинитися в Києві на пору днів по важливих справах. Подобова оренда квартир зі Svitrent.ua – це швидко, зручно і дуже практично, адже більше не потрібно звертатися до агентів або ріелторів, щоб знайти квартиру на день. Ми пропонуємо нерухомість в Борисполі біля самого великого аеропорту в країні, а також у самому Києві, біля аеропорту Жуляни. Аеропорт "Жуляни" знаходиться на околиці міста в Солом'янському районі і вважається одним з найбільших за пасажирообігом, тому в цьому мікрорайоні великий попит на добову оренду квартир.

Чому квартири краще готелів біля аеропорту?


Багато людей, які вночі прилітають до Києва, вважають, що найпростіше зняти кімнату в самій ближній до аеропорту готелі. Насправді, з сайтом Svitrent.ua пошуки квартири займе навіть менше часу, і вона може бути набагато ближче до потрібного Вам місця. Адже відкривши нашу електронну сторінку, Ви відразу зможете за допомогою фільтрів вибрати підходящі варіанти, і прямо на сайті зв'язатись з власником, щоб домовитися про пізній заїзд. Зареєструвавшись на Svitrent.ua Ви можете користуватися своїм особистим кабінетом, щоб бронювати квартири і будинки на добу заздалегідь, окрім цього, Ви зможете виділяти вподобані оголошення і зберегти їх.

Апартаменти від власників у мікрорайоні Жуляни

На сайті Svitrent.ua опубліковані виключно оголошення про подобову оренду квартир від власників нерухомості. Таким чином, клієнти можуть зв'язуватися з господарями за контактними даними, які вказані на сайті, та забронювати квартиру без посередників. Ми пропонуємо гарні і чисті квартири від власників в районі Жулян, зокрема на Повітрофлотському проспекті, Смілянської, Донецької або Вінницької вулицях, недалеко від транспортних розв'язок і зупинок громадського транспорту. На Svitrent.ua є як маленькі квартири на одного або для пари і великі будинки для великих компаній і сімей, які можна орендувати недорого, і навіть домовитися про знижку.