Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Iподром подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Метро біля найбільшого в столиці дельфінарію

Незважаючи на те, що п'ятдесят перший вузол синьої гілки називається Іподром головною найближчій до нього пам'яткою є дельфінарій. «Немо» - це мережа дельфінаріїв, які знаходяться не тільки в столиці, але також і в Одесі, південній перлині України. Це безумовно один з найбільших дельфінаріїв в Україні, який проводить найрізноманітніші шоу як для дітей, так і для дорослих. і багато гостей столиці включають це місце в списку найбільш головних визначних пам'яток, які потрібно відвідати. Якщо Ви подорожуєте з дитиною, то можете піти на денний веселе шоу, а якщо удвох зі своєю другою половиною, то найкраще вибрати романтичний вечірній сеанс. Біля дельфінарію знаходиться станція метро, ​​а також зупинки наземного громадського транспорту, тому сюди легко добиратися. Крім цього, Ви можете орендувати квартиру на день для своєї поїздки в одному з нових будинків, які знаходяться поблизу Іподрому.

Активне життя на околиці Києва - біля Іподрому

Району станції метро «Іподром» вважається глибоко віддаленим від центру, і знаходиться в межах Голосіївського району, ближче до південному кордоні міста. Але незважаючи на це, тут активно кипить життя, розвивається будівництво сучасних житлових комплексів, торгових і бізнес центрів, доріг та інших важливих елементів інфраструктури. Сам вузол метрополітену було відкрито всього чотири роки тому, і став поштовхом до активного початку інвестування в будівництво ближніх до станції метро житлових масивів, багато з яких вже здані в експлуатацію. Ви можете орендувати подобово квартиру водному з нових будинків на вулицях Касіяна, Михайла Ломоносова, Якубовського, а також проспекті академіка Глушка, який прямо прилягають до вищезазначеного вузлу метрополітену. Ми пропонуємо свої послуги оренди квартир біля «Іподрому» без будь-яких посередників або додаткових комісій.

Іподром - поєднання стилю і практичності в метро

Варто відзначити, що так як станція Іподром є однією з найостанніших, і була відкрита в дві тисячі дванадцятому році, то її конструкція і оформлення є найбільш сучасними і вражаючими. Це колонний підземний вузол з трьох-польотної системою і великий галерей на одній з посадочних платформ. Колони посередині головного залу між платформами обладнані світлодіодними лампами, і крім них можна побачити ще багато новинок техніки на станції. Було багато пропозицій щодо перейменування станції в «Одеську», але вони так і не знайшли відгуку в органах місцевого самоврядування. Іподром - один з найновіших транспортних вузлів на синій гілці метрополітену, біля якої знаходиться автостанція, іподром і дельфінарій.