Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Харківська подобова оренда біля метро

3 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Харківське шосе 168е

Кімнат: 1 Мест: 4

550 грн за 1 ніч

вулиця Анни Ахматової 35Б

Кімнат: 1 Мест: 2

Станція метро Харківська - тридцять сьома станція київського метрополітену

Харківська розташована на Сирецько-Печерській лінії між підземними вузлами «Позняки» та Вирлиця. Вона була також відкрита одна з перших на лівому березі в дев'яносто четвертому році двадцятого сторіччя, і свою назву отримала на честь Харківського масиву і Харківського шосе, які розташовані неподалік. Це дуже важлива підземна розв'язка, яка в день приймає близько тридцяти тисяч пасажирів, і таким пасажирообігом може похвалитися далеко не кожна станція навіть в центральних районах Києва. Цікавим фактом є те, що згідно з попереднім планом цьому вузол повинен був бути кінцевим, і тут мало знаходиться електродепо. За допомогою електронного ресурсу Svitrent.uа кожен відвідувач може знайти для себе гарну квартиру недалеко від метро «Харківська» і орендувати її для своєї короткострокової поїздки без посередників. Ми пропонуємо найрізноманітніші варіанти з цінового діапазону і рівню комфортабельності.

Чому варто орендувати квартиру недалеко від метро Харківська?

Квартири і будинки на добу біля метро «Харківська» привабливі для подобової оренди не тільки тим, що знаходяться в безпосередній близькості від найшвидшого підземного транспорту в місті, а й іншими своїми плюсами. Наприклад, підземний перехід станції виходить на одну з найбільших вулиць лівого берега - проспект Миколи Бажана, а також вулицю Ревуцького, яка перетинає спальні райони лівого берега горизонтально. Ця станція метро знаходиться прямо посередині зручною розвилки наземного громадського транспорту, тому тут також зручно знімати житло, навіть якщо ви не плануєте користуватися метрополітеном тут є Макдональдс, різні торговельні центри, цілодобові аптеки, хімчистки та інші необхідні елементи інфраструктури.

Оренда житла в спальному масиві Харківський на лівому березі

Спальний мікрорайон Харківський знаходиться між двома озерамі6 Вирлиця і Лебедине. Тут також є безліч нових житлових комплексів, в яких можна знайти комфортабельні квартири для короткострокових поїздок до Києва. Найшвидшим способом знайти підходяще житла є сайт Svitrent.uа, на якому власники нерухомості публікують свої оголошення про подобову оренду квартир і будинків. Всього за пару хвилин Ви зможете знайти хорошу квартиру з усім необхідним для проживання, яка буде вільна під час Вашого приїзду, і зняти її без посередників, або забронювати її наперед. При виникненні будь-яких питань можна зв'язатися з власниками за вказаними в оголошенні контактними даними.