Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Голосіївська подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Сучасна станція київського метрополітену

Сорок восьма станція «Голосіївська» знаходиться на околиці Києва, і розташована у віддаленому районі столиці. Це транспортний вузол Куренівсько-Червоноармійській лінії між двома станціями, які теж є одними з останніх відкритих, «Деміївської» і «Васильківської». Відкриті відбулося в дві тисячі другому році, і на сьогоднішній день пасажиропотік тут становить близько шістнадцяти тисяч чоловік, що дуже непогано для околиці Києва. «Голосіївська» знаходиться в тому районі, який одним з останніх був приєднаний до межі міста, і тому тут дуже багато сучасних житлових масивів, а багато висотні будинки досі будуються, або тільки недавно здалися в експлуатацію. Саме тому в районі Голосієва можна знайти безліч комфортабельних квартир, і зняти їх для своєї короткострокової поїздки без посередників за допомогою сервісу Svitrent.ua. Ми гарантуємо якість і справжність усіх оголошень, і переконатися в цьому Ви можете, зв'язавшись з власником за контактною інформацією, вказаною в оголошенні.

Сама «зелена» станція київського метрополітену - Голосіївська

Одним з важливих плюсом подобової оренди квартир недалеко від станції метро «Голосіївська» є величезний парк, який знаходиться прямо біля виходу. У такому завантаженому місті як Київ, де дуже багато громадського транспорту, але крім цього і заводів, дуже складно знайти щодо екологічно-чистий район, яким є Ботанічний суд Національного університету біологічних технологій. Тут є красиві озера, невеликі алеї для прогулянок і пробіжок, і зручні лавки для відпочинку та читання. За допомогою Svitrent.ua Ви можете орендувати на день або довше комфортабельну квартиру недалеко від цього парку, а також від вищевказаної станції метро. Ми пропонуємо високоякісний сервіс, яскравий і практичний інтерфейс, блискавичну систему пошуку, а також великий вибір оголошень про подобову оренду від власників. Сервіс Svitrent.ua є абсолютно безкоштовним і тому Ви можете користуватися послугами бронювання і пошуку без комісій.

Важливі транспортні артерії Голосіївської

Підземний перехід станції «Голосіївська» веде до вулиць Голосіївський проспект, Васильківська, і недалеко знаходяться Михайла Ломоносова, Козацька, Максима Рильського, Голосіївська і Деміївська. Це важливі вулиці, які з'єднують спальні житлові масиви з центром столиці, і по ним ходять різні види наземного транспорту. Ви можете зняти хорошу квартиру без посередників на одній з вищевказаних вулиць на сайті Svitrent.ua, і заощадити свої особисті кошти на гонорар ріелтору і орендувати житло біля «Голосіївської».