Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Гідропарк подобова оренда біля метро

1 пропозиція

700 грн за 1 ніч

Челябинская 19

Кімнат: 2 Мест: 6

Історія і опис станції метро Гідропарк

«Гідропарк» є восьмою станцією червоної гілки метрополітену, яка розташована на Святошинсько-Броварській лінії між двома важливими станціями «Дніпро» і «Лівобережна». Станція була відкрита в шістдесят п'ятому році і це один з небагатьох підземних вузлів, також, як і «Золоті ворота», до якого неможливо доїхати на будь-якому з видів громадського транспорту, які є наземним. Цей вузол метрополітену розташований на так званому Венеціанському острові, на якому розташований великий парк культури і відпочинку під такою ж назвою, як і метро. Будівництво станції метро було синхронізовано з відкриттям першої лінії відпочинку в цьому парку розваг, і це значно полегшило туристам і відпочиваючим шлях до самого парку. «Гідропарк» - це проміжна ланка між правим і лівим берегом, і дістатися сюди можна тільки по Броварському проспекту, і також в цьому районі немає житлових масивів або районом поблизу, а тільки велика зона розваг і відпочинку. Але зняти квартиру можна на наближених до острову вулицях, такий як Русанівська Набережна, Набережне шосе, бульвар Ігоря Шамо та вулиця Івана Миколайчука, і на сайті Svitrent.ua є великий вибір про подобову оренду квартир від власників.

Особливості конструкції станції Гідропарк

«Гідропарк» також є відкритою станцією, як і попередня їй «Дніпро», і вона обладнана двома платформами: основний і бічний, обидві вони мають окремі виходи. Основна або головна платформа, прикрита навісом, розміщеним на колонах. Бічна ж платформа була побудована як додаткових вхід, і відкрита тільки в сімдесят третьому році на правій стороні платформи і використовувалася за призначенням тільки влітку. Але в вісімдесят четвертому році був побудований другий вхід і цей павільйон був відкритий для забезпечення постійного пасажиропотоку. Відносно інтер'єру, він повністю ідентичний оформленні станцій «Лівобережна» і «Дарниця», але вона відрізняється виключно зеленої облицюванням. Західний вихід станції обладнаний панорамним панно, яке зображує відпочинок киян у столиці.

Добова оренда квартир і будинків біля берегів річки Дніпро

Набережна зона біля головної водної артерії Києва Дніпра, в першу чергу, є екологічно-чистою зоною з гарними парками і скверами. Гідропарк це найбільший парк розваг і відпочинку з безліччю ресторанів, барів, яхт-клубів та інших установ для водного спорту. Саме тому, недалеко від цього острова можна знайти і зняти хорошу квартиру або будинок на добу від господарів за допомогою електронного сервісу Svitrent.ua. Ми пропонуємо великий вибір оголошень про подобову оренду квартир і будинків від господарів.