Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Героїв Дніпра подобова оренда біля метро

2 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Оболонський проспект 11А

Кімнат: 1 Мест: 3

500 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Дніпра 3

Кімнат: 1 Мест: 2

Кінцева станція синьої гілки київського метрополітену

Станція метро під назвою «Героїв Дніпра» - це двадцять п'ятий станція київського метрополітену, яка розташована в самому кінці або на початку Куренівсько-Червоноармійської лінії, і є наступною після «Мінської». Цей вузол підземного транспорту був відкритий у вісімдесят другому році, і отримав назву по найближчій вулиці, що прилягає до входу в підземку метро. Пасажиропотік цієї станції становить близько тридцяти з половиною тисяч чоловік, і це в основному ті, хто живе в сусідніх спальних мікрорайонах або житлових масивах, і щоранку добирається на роботу. Пересуватися за допомогою метро по Києву дуже зручно, адже головною проблемою міста є пробки, які абсолютно не страшні для метрополітену. Саме тому багато корінні кияни воліють купувати нерухомість біля станцій метро, ​​навіть якщо у них є машина, адже бувають дні, коли дістатися на наземному транспорті до центру міста практично неможливо.

Зручна транспортна розв'язка району Оболонь

Оболонь - це переважно спальний район Києва, який розташований на правому березі річки Дніпро. Він досить далеко знаходиться від центру, тому багатьох його жителів рятує тутешня синя гілка метрополітену. Адже за допомогою підземного транспорту можна дістатися до будь-якого кінця міста всього протягом півгодини. Станція «Героїв Дніпра», яка є кінцевою, і знаходиться на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра, є кінцевою і розташована недалеко від дніпровської набережної. Біля неї можна зняти дуже хорошу і комфортну квартиру для короткострокової поїздки за допомогою сайту Svitrent.ua. Знімаючи квартиру на вулиці Озерній, Північній, Кемеровської або Героїв Сталінграда, Ви будете мати швидкий доступ до основних зупинок тролейбуса, маршрутних таксі, а також станції метро. Це дуже зручно для тих, хто планує багато пересуватися по місту, або їздити в центр.

Станція метро біля одного з найбільших торгових центрів столиці

Торговельний і розважальний центр Dream Town складається з двох частин - павільйону з різними магазинами і бутиками, а також великого розважального центру з аквапарком, світом гральних автоматів та інших розваг. Станція «Героїв Дніпра» хоч і знаходитися далі від цього розважального комплекту, але також від неї можна дійти до нього пішки за пару хвилин. На Svitrent.ua Ви можете знайти оголошення про подобову оренду квартир в тому районі, і зняти хороші апартаменти без посередників і без комісій. Ми пропонуємо хороші варіанти квартир і будинків на добу і довше від господарів.