Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Палац Україна подобова оренда біля метро

2 пропозицій

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Нерухомість для подобової оренди для тих, хто приїжджає на концерти до Києва

Так як Київ є столицею України, то саме в це місто зазвичай приїжджають всі відомі музиканти, комедіанти і тут проводяться різні шоу і концерти. І практично всі відомі особистості та культурні організації вважають за краще проводити заплановані заходи в Палаці «Україна», який вважається одним з найбільших і найкрасивіших палаців культури не тільки в Києві, а й в Україні. І багато жителів інших міст приїжджають на концерти своїх улюблених груп і виконавців на вихідні, і шукають житло на добу. І на сайті Svitrent.ua є великий вибір оголошень від власників про подобову оренду квартир і будинків без посередників. Ви можете сформувати власний список їх відповідних варіантів, які будуть вільні під час майбутньої поїздки, і забронювати наперед нерухомість прямо на сайті без комісій. Таким чином, Ви зможете орендувати недорого квартиру біля самого Палацу «Україна» і також найближчої станції метро з такою ж назвою на будь-який період від самих господарів.

Стильний дизайн станції метро Палац Україна

Двадцять дев'ятого станцією київського метрополітену, яка знаходиться на синій гілці, є «Палац« Україна ». Під час відкриття у вісімдесят четвертому році цей транспортний вузол носив назву «Червоноармійська», яке також потім було змінено на честь національного палацу мистецтв. Пасажиропотік в двадцять одну тисячу показує, що це не дуже завантажена, але і не порожня станція, яка також є дуже красивою. Забарвлення основного і посадочних залів оформлена в червоно-сталевих кольорах зі сталевими торцями. І незважаючи на те, що станція НЕ реконструювалася більше двадцяти років, вона все одно виглядає дуже сучасно і стильно. І Ви можете орендувати квартиру або будинок на добу від власників недалеко від цієї станції за допомогою Svitrent.ua.

Розташування станції метро Палац Україна

Паралельно до станції метро Палац Україна проходять такі вулиці, як Велика Васильківська, Казимира Малевича, Антоновича, Ковпака, Миколи Грінченка та інші. на них Ви можете орендувати комфортабельні апартаменти, які по суті будуть знаходиться в самому центрі міста, точніше в його історичній частині. Крім цього, поруч зі станцією розташовані дуже важливі елементи інфраструктури, які складно знайти в інших мікрорайонах центру, наприклад, супермаркети, цілодобові аптеки, хімчистки, мийки машини та інші установи. Ми пропонуємо дуже зручний інтерфейс і великий спектр послуг з цілодобової оренді квартир і всьому, що з нею пов'язано.