Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Палац спорту подобова оренда біля метро

2 пропозицій

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

Нерухомість в самому центрі економічного та соціального життя Києва

Бессарабський ринок ще з давніх часів був центром економічного життя столиці, і був єдиним місцем здійснення угод купівлі-продажу. На сьогоднішній день він, звичайно ж, втратив свої позиції на економічній арені, але залишився важливою пам'яткою міста. Біля нього знаходяться філії міжнародних компаній і фірм, а також великі торгові центри. І навіть сьогодні на Бессарабському ринку можна знайти екзотичні фрукти і овочі, рідкісні делікатеси, і інші продукти, які не знайти в звичайному продовольчому супермаркеті. Для того, щоб оселитися під час короткострокової поїздки в Київ недалеко від цього ринку, Ви можете знайти оголошення про подобову оренду квартир на сайті Svitrent.uа. На цьому сайті можна не тільки переглядати оголошення та контактну інформацію власників в них, а й бронювати нерухомість для поїздки заздалегідь без комісій недалеко від Палацу Спорту.

Особливості станції Палац Спорту

Зупинка зеленої гілки київського метрополітену Палац Спорту була відкрита одна з перших на цій лінії, у вісімдесят дев'ятого року. Це важливі пересадочний вузол, який з'єднує зелену і синю лінії і його пасажиропотік становить сімнадцять тисяч пасажирів на день. Біля неї також знаходиться дуже багато зупинок наземного міського транспорту: тролейбусів, маршрутних таксі, автобусів, на яких можна доїхати вглиб спальних районів, до яких не доходить метро. Станція «Палац Спорту» глибоко закладена і має три підземних залів, які з'єднані поруч порталів. Ці проходи чергуються з масивними гранітними колонами з високим перетином. Така незвичайна конструкція станції надала архітекторам спроектувати стеля не куполоподібної, а трапецієподібної форми, що значно збільшує простір. Стіни Палацу Спорту облицьовані мармуром кавового кольору з темними акцентами у вигляді гравірування на колонах.

Інфраструктура недалеко від станції Палац Спорту

Підземний вихід з «Палацу Спорту» веде до вулиць Рогнідинській, Великій Васильківській та Шота Руставелі. Недалеко від метро знаходиться великий торговий центр «Гулівер», а також «Арена-Сіті», Спортивна площа і Палац Спорту, а також великий кінотеатр «Кінопанорама». Гості столиці можуть недорого зняти квартиру недалеко від цієї станції метро за допомогою сайту Svitrent.uа. Це дуже зручний сервіс для подобової оренди квартир і будинків в столиці, яким абсолютно все можуть користуватися без комісій або відсотків. Ви можете всього за пару хвилин орендувати комфортабельні апартаменти від власників без особливих зусиль на сайті Svitrent.uа недалеко від Палацу Спорту.