Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Дружби народів подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Квартири і будинки на добу в самому центрі столиці

У самому центрі Києва досить небагато приватного сектора, але деякі будинки все ж є в Печерському районі. Тому якщо Ви плануєте поїздку до столиці великою родиною або компанією, то будинок - це саме те, що Вам потрібно. Найзручніше підбирати житло для короткострокових поїздок на сервісі Svitrent.uа, який обладнаний яскравим інтерфейсом, зручним меню з вбудованими фільтрами, а також блискавичної системою пошуку. Ви можете ознайомитися з детальними фотографіями кожної пропонованої квартири, а також подивитися на карті її розташування, щоб переконатися, що вона знаходиться саме в центрі. Хорошим варіантом для розміщення є район станції метро «Дружби народів», адже вона розташована практично в центральному районі, але все ж в достатній віддаленості від шуму найбільших в місті автомагістралей, на бульварі Дружби Народів.

Головні вулиці біля станції зеленої гілки Дружби народів

Тридцять дев'ятий підземний вузол київського метрополітену під назвою Дружби Народів розташований між «Видубичами» і «Печерської». Його підземні переходу ведуть до вулиць Кіквідзе, Драгоманова, а також самому бульвару Дружби Народів. Це дуже зручний засіб пересування по місту, пасажиропотік якого становить понад двадцять тисяч людей в день. Недалеко від метро знаходяться національний ботанічний сад України імені Гришка, міська клінічна лікарня, а також безліч торгових центрів і магазинів. До цієї станції спускається головна транспортна артерія центру міста - Бульвар Лесі Українки, який починається в самому центрі. Від метро «Дружби Народів» можна пішки дійти до Майдану Незалежності і з вікон будинків в цьому районі видніється Батьківщина-мати на Печерських пагорбах. За допомогою сервісу Svitrent.uа гості столиці можуть зняти недорогу квартиру на бульварі Дружби без посередників і кожен день гуляти до центру.

Великий вибір нерухомості на бульварі Дружби Народів

Крім того, що Svitrent.uа допомагає економити власні кошти на короткостроковій поїздці до Києва, завдяки тому, що відвідувачі можуть орендувати і бронювати квартири на день без комісій. Цей сайт ще й надає широкий вибір нерухомості для оренди подобово. Наш яскравий інтерфейс обладнаний різними фільтрами, за допомогою яких Ви можете казать бажану кількість кімнат, зручності, дати заїзду та виїзду, і пошукова система складе для Вас список відповідних варіантів, які Ви зможете зняти без посередників, безпосередньо від власників. Це дуже зручний електронний ресурс, який допоможе Вам зняти недорого хорошу квартиру на бульварі Дружби.