Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Дорогожичi подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Станція метро Дорогожичі, яка потопає в зелені

На зеленій лінії київського метрополітену дуже багато скверів, парків та інших природних зон, і, може, через це вона і названа зеленої. Вона починається з мікрорайону Сирець і Дорогожичі, і тягнеться до самого історичного центру міста - Печерських пагорбів. Однією з передостанніх станцій в спальному мікрорайоні є вузол «Дорогожичі», який розташований недалеко від Київського телецентру. Це станція буквально потопає в зелені, що оточують її парків, адже тут знаходиться і вулиця Оранжерейна з безліччю скверів, урочище «Кирилівський гай», парк «Бабин Яр», а також Сирецький парк. Таким чином, «Дорогожичі» з чотирьох боків оточені зеленими зонами, і спальні масиви недалеко від цієї зупинки часто виходять вікнами до одного з парків або скверів. На сайті Svitrent.ua можна знайти і зняти недорого від власників на добу хорошу квартиру неподалік від парків або метро «Дорогожичі». Ми пропонуємо зручний інтерфейс і блискавичну систему пошуку з вбудованими фільтрами, а також високоякісний сервіс.

Сороковий станція київського метрополітену - Дорогожичі

Ще один вузол зеленої гілки метрополітену під назвою Дорогожичі був відкритий між «Сирцем» і «Лукьяноской» в двохтисячному році. За стандартною схемою будівництва підземного транспорту ця станція має три підземних зали з посадочними платформами і середньої галереєю, і її оформлення мало відрізняється від сусідніх вузлів зеленої гілки. Але саме тут знімала відеокліп на свою пісню одна відома російська група. Крім цього, цікавим фактом є те, що після «Дорогожичі» тунелі метрополітену різко повертають, огинаючи вулицю Академіка Щусаева на відстані п'ятисот метрів. Це пов'язано з подальшими планами керівництва з будівництва додаткової лінії. «Дорогожичі» знаходяться в Шевченківському районі, недалеко від Київського телецентру, а також в безпосередній близькості до центру міста, і за допомогою Svitrent.ua будь-хто може зняти квартиру без посередників в районі «Дорогожичі».

Прилеглі вулиці до метро Дорогіжічі

Підземний перехід від зупинки метрополітену Дорогожичі виходить до вулиць Мельникова і Оранжерейній. Також недалеко проходять вулиці Олени Теліги, Сім'ї Хохлових, Білоруська, Герцена, на яких Ви можете орендувати на ніч або забронювати для майбутньої поїздки апартаменти без комісій або відсотків ріелтору за допомогою сервісу Svitrent.ua. Тут Ви також можете отримати доступ до особистого кабінету і зберігати вподобані оголошення або формувати списки, якщо зареєструєтесь як постійний користувач. Саме на Svitrent.ua можна зняти недорого за найдоступнішими цінами комфортабельне житло.