Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Дорогожичі Київ квартира на добу

0 пропозицій
Немає результатів.

Квартири на добу в новобудовах мікрорайону Дорогожичі

Дорогожичі є одним з найстаріших частин Києва, і за легендою отримали свою назву завдяки тому, що сотні років тому на цій місцевості знаходилися землянки перекупників. Незважаючи на солідну історію цей мікрорайон забудований новими висотними будинками, торговими центрами та новими будівлями, в яких знаходяться відомі компанії та фірми. Саме тому подобова оренда квартир в цьому районі дуже популярна серед тих, хто приїжджає в столицю ненадовго, а також залишається тут на місяць. Подбати про своє розміщення під час майбутньої поїздки дуже складно, тому що подивитися квартиру в незнайомому місті і зрозуміти реально вдалість місця розташування неможливо. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете знайти хорошу квартиру біля станції метро Дорогожичі і орендувати її від власників за дуже хорошою ціною. Головною перевагою цього сайту є те, що тут опубліковано оголошення безпосередньо від власників, і Ви зможете самостійно орендувати квартиру чи будинок на добу без посередників і без комісій.

Живіть під час відрядження комфортно і зручно

Дуже часто в Київ приїжджають фахівці з різних галузей, щоб підвищити кваліфікацію, укласти угоду або попрацювати над короткостроковими проектом. Під час таких поїздок дуже важливо повертатися в затишну квартиру, щоб можна було розслабитися після важкого робочого дня. Квартира набагато краще підходить для робочих поїздок ніж готель, тому що тут Ви зможете приготувати собі поїсти самостійно, випрати речі і просто насолоджуватися домашнім комфортом і атмосферою. На Svitrent.ua можна знайти дійсно затишні квартири і будинки на добу від господарів із всією необхідною побутовою технікою та меблями і орендувати нерухомість без комісій або відсотків.

Квартири в сучасному мікрорайоні - Дорогожичі

Мікрорайон Дорогожичі знаходиться на правому березі річки Дніпро, недалеко від центру. У мікрорайоні Дорогожичі знаходиться нова і сучасна станція метро, і тому звідси можна швидко дістатися в будь-який район міста всього за пару хвилин. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете знайти квартиру на будь-який з вулиць цього району, таких як Мельникова, Олени Теліги, Котовського, Герцена або Подільському узвозі від власників. Подобова оренда квартир на цьому сайті – це дуже простий спосіб подбати про своє розміщення під час короткочасної поїздки в Київ. На Svitrent.ua можна переглядати пропозиції про подобову оренду, управляти такими оголошеннями за допомогою особистого кабінету, або просто бронювати апартаменти.