Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Деміївська подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Вигідне розташування в спальному масиві Києва Деміївська

Деміївський житловий масив має безліч плюсом, але одним з головних є наявність станції метрополітену. Метро неподалік від квартири автоматично збільшує її вартість для подобової та довгострокової оренди, але на сайті Svitrent.ua Ви можете зняти недорого також хороші варіанти квартир в мікрорайонах з метрополітеном неподалік. «Деміївська» є однією з віддалених станцій синьої гілки метро, ​​яка знаходиться практично в центрі спального житлового масиву. Ви можете знайти на Svitrent.ua квартиру або будинок, який буде розташований практично біля переходу, що веде в підземку. Крім цього, цей сервіс надає послуги з бронювання, пошуку та оренди нерухомості без комісій і додаткових відсотків сайту. Зареєструвавшись на сайті, Ви можете користуватися особистим кабінетом і зберігати туди сподобалися оголошення про подобову оренду нерухомості від власників без посередників і без комісій.

Основні вулиці недалеко від станції подзмекі Деміївська

Підземний перехід станції Деміївській виходить до проспектів Голосіївського, Валерія Лобановського і Науки, а також до Московської площі. Крім цього недалеко проходять вулиця Кіківідзе і бульвар Лесі Українки, який веде від спальних житлових комплексів до самого центру і Печерського мікрорайону. Основними установами, до яких виходить «Деміївська» є Центральний автовокзал, Національна бібліотека Академіка Вернадського, і Совські ставки. На сторінці для подобової оренди нерухомості від власників для короткострокових поїздок - Svitrent.ua є великий вибір апартаментів та будинків на добу в районі Деміївки. Ми пропонуємо великий вибір самих різних варіантів розташування на головних вулицях цього спального району, недалеко від великих автовокзалів міста - Південного. Крім цього, Ви можете забронювати нерухомість наперед, щоб потім по приїзду в місто, не піклуватися про своє розміщення.

Одна з найновіших зупинок синьої гілки метрополітену - Деміївська

Сорок сьомий вузол підземного транспорту на синій гілці це Деміївська, і вона також найновіша, адже була відкрита всього шість років тому, в дві тисячі десятому році. Пасажиропотік цього підземного транспортного вузла становить вісімнадцять тисяч осіб на добу, і вона розташована між зупинками «Либідської» і «Голосіївської». Як і всі нові вузли метро, ​​«Деміївська» дрібно закладена і має великий підземний зал з багатофункціональною посадкової платформою і вестибюлем в сучасному стилі, який планом перетікає в підземний перехід до основних транспортних вузлів цього мікрорайону.