Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Дарниця подобова оренда біля метро

2 пропозицій

650 грн за 1 ніч

Червоноткацька вулиця 25

Кімнат: 2 Мест: 7

700 грн за 1 ніч

Челябинская 19

Кімнат: 2 Мест: 6

Дарниця - станція метро на червоній гілці

Десята станція Святошинсько-Броварській лінії носить назву «Дарниця», і знаходиться між такими станціями, як «Лівобережна» і «Чернігівська». Цей важливий підземний вузол був сконструйований і відкритий п'ятого листопада тисяча дев'ятсот шістдесят п'ятому році, і на сьогоднішній день кожен день приймає близько п'ятдесяти тисяч пасажирів. Вищевказана станція метрополітену з'єднана технічними шляхами з електричному депо, а також залізничним вокзалом. Саме сюди приїжджають нові китайські швидкісні потяги Інтерсіті, які з'єднують столицю України з такими важливими обласними центрами, як Одеса, Харків, Донецьк і Вінниця. Цим видом наземного швидкісного залізничного транспорту часто користуються бізнесмени і мандрівники, які часто приїжджають до Києва. І саме тому подобова оренда квартир недалеко від цього району дуже затребувана серед гостей Києва.

Інфраструктура Дніпровського району і мікрорайону біля метро Дарниця

Недалеко від станції метро «Дарниця» знаходиться відомий готель «Братислава» і Удін з великих універмагів дитячих товарів «Дитячий світ». Виходи з підземного переходу, який з'єднує метрополітен з наземною частиною міста, прилягають до проспекту Броварський і бульвару Петрова. Перший проспект з'єднує лівий і правий береги, а також проходить через Гідропарк, який є однією з найбільших зон відпочинку киян. Бульвар Петрова проходить через спальний мікрорайон Воскресенка і з'єднаний з проспектом генерала Ватутіна. Крім цього, волі станції метро «Дарниця» знаходиться один з найбільших парків на лівому березі - парк Перемоги. Зняти хорошу і недорогу квартиру в цьому районі можна за допомогою сервісу Svitrent.ua, на якому власники нерухомості публікують оголошення про подобову оренду.

Економте свої кошти - знімайте біля станції метрополітену

З часу споруди метро, ​​яке з'єднує Лівий і правий береги, то, де Ви орендуєте квартири для короткострокової поїздки, не має значення, адже можна дістатися до будь-якого району всього за сорок хвилин. Але також і нерухомість біля станцій метрополітену, таких як «Дарниця» зросла в ціні, в тому числі і для подобової оренди. Але за допомогою сайту Svitrent.ua можна орендувати квартиру від господарів біля станції метрополітену недорого, адже наш сайт займається орендою нерухомості на день і довше без посередників. Нашим сайтом дуже зручно користуватися, і Ви можете без проблем замовити чи зберегти сподобалися оголошення в особистому кабінеті без комісій сервісу або будь-яких відсотків.