Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Дарниця Київ квартира на добу

1 пропозиція

575 грн за 1 ніч

Харківське шосе 58А

Кімнат: 1 Мест: 9

Один з найстаріших районів Києва – Дарниця

Дарницею називається історична місцевість, яка розташована на лівому березі головної річки Києва – Дніпро, і була забудована ще на початку дев'ятнадцятого століття. Історично склалося так, що в цьому районі розташовувалися дачні ділянки і ріс великий сосновий ліс, але з розвитком індустріального суспільства Дарниця отримала свій сучасний вигляд. На сьогоднішній день у Дарницькому районі проживає більше ніж двісті тисяч чоловік, і вона поділяє на дрібні спальні мікрорайони, такі як Березняки, Воскресенка та Русанівка. Головною вулицею Дарниці є Сімферопольська, яка з'єднує Дарницю з Харківським шосе. Квартири в цьому районі дуже різноманітні, від теплих і компактних будинків ще радянського періоду до сучасних квартир у висотних будинках з євроремонтом. На сайті Svitrent.ua можна знайти всі перераховані варіанти від власників і орендувати квартиру на день або більше недорого.

Якісні апартаменти в Дарниці на сайті Svitrent.ua

Кожен, хто хоч раз бував у Києві, знає, що в столиці України дуже велика проблема з нерухомістю, особливо з подобовою орендою квартир і будинків. Саме тому потрібно шукати житло заздалегідь перед поїздкою, і зробити це дуже зручно з сайтом Svitrent.ua. Цю електронну платформу для подобової оренди можна використовувати, як для перегляду актуальних заяв, так і для бронювання квартир і будинків у Києві та інших містах України без посередників. Ви зможете відсіяти відразу ж невідповідні варіанти і орендувати недорогу квартиру без комісій у відповідному районі, приміром, у Дарниці. Дарниця є одним з найбільш густозаселених спальних мікрорайонів, який дуже добре пристосований до життя як на постійній основі, так і під час короткострокових поїздок. На Svitrent.ua Ви зможете знайти затишну квартиру-студію з відмінним ремонтом, яка буде ідеально чистою до Вашого заїзду з усіма необхідними приналежностями.

Квартири на день біля самої великої транспортної розв'язки в столиці

З недавніх пір станція міської електрички Дарниця стала місцем кінцевої зупинки швидкісних поїздів, які з'єднують Київ з Одесою, Харковом та іншими найбільшими містами країни. Саме тому попит на добову оренду квартиру в цьому районі зріс останнім часом, але тільки на сайті Svitrent.ua Ви зможете орендувати квартиру на Дарниці недорого від власника. Користуватися сайтом дуже зручно, адже Вам не потрібно буде звертатися до посередників, і Ви зможете самостійно підібрати відповідні варіанти квартир і зняти їх за дуже хорошою ціною.