Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Чернігівська подобова оренда біля метро

4 пропозицій

575 грн за 1 ніч

Харківське шосе 58А

Кімнат: 1 Мест: 9

650 грн за 1 ніч

Червоноткацька вулиця 25

Кімнат: 2 Мест: 7

650 грн за 1 ніч

Райдужна вулиця 21

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

Челябинская 19

Кімнат: 2 Мест: 6

Конструкція і особливості станції Чернігівська

«Чернігівська» є одинадцятої станцією київського метрополітену на Святошинсько-Броварській лінії і була відкрита одна з перших в шістдесят восьмому році двадцятого сторіччя. Початкова назва «Комсомольська», але з проголошенням незалежності України, станцію перейменували на честь розташованого поблизу житлового мікрорайону. Це наземна станція, так і багато на лівому березі, вона має два входи на перетині Червоногвардійської вулиці і Броварського проспекту. Цей великий проспект закінчується автомобільної магістраллю державного значення, і з'єднує столицю з Черніговом. Так само, як і в інших станціях, які знаходяться в спальних районах, через велику пасажиропотоку в сімдесят четвертому році ця станція була розширена, і до посадочних платформ був відкритий додатковий посадковий зал з окремим виходом.

Наземні транспортні сполучення біля Чернігівської

Станція метро «Ченіговская» знаходиться в дуже жвавому і густозаселеному житловому масиві, який пронизаний безліччю дрібних вуличок і провулків. Але найбільшими транспортними артеріями є Броварський проспект, вулиця Братиславська, Попудренка та інші. таким чином, знімаючи квартиру в цьому районі, Ви зможете безперешкодно і недорого подорожувати по всьому лівому березі на наземному громадському транспорті, а добиратися до правого берега за все протягом півгодини. Знайти гарне житло від власників в районі станції «Чернігівська» можна за допомогою сайту Svitrent.ua. Саме тут власники нерухомості розміщують свої оголошення про подобову оренду, і Ви можете робити пошук по оголошеннях, переглядати їх і бронювати без комісій або будь-яких відсотків сервісу. Ми пропонуємо зручний інтерфейс і блискавичну систему пошуку.

Квартири з вигідним розташуванням біля станції Чернігівська

У нерухомості, яка представлена ​​на Svitrent.ua в районі станції метрополітену «Чернігівській» є безліч плюсів, серед яких, в першу чергу, варто відзначити парк Кіото, які знаходиться неподалік. Це відмінне місце, яке розбавляє сірість місцевих пейзажів, а також а також надаємо можливість бігати гуляти щодня мешканцям будинків поблизу. Крім цього, за допомогою станції метро «Чернігівська» можна дуже швидко доїхати до центру міста без пересадок. Саме тому, якщо Ви вибираєте собі квартиру на день в Києві на сайті Svitrent.ua, то зверніть увагу на варіанти в цьому районі, які можна орендувати на добу без посередників.