Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Бориспільська подобова оренда біля метро

4 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Харківське шосе 168е

Кімнат: 1 Мест: 4

575 грн за 1 ніч

Харківське шосе 58А

Кімнат: 1 Мест: 9

550 грн за 1 ніч

вулиця Анни Ахматової 35Б

Кімнат: 1 Мест: 2

Передостання станція зеленої гілки київського метрополітену

Сорок четверта станція Сирецько-Печерської лінії під назвою «Бориспільська» розташована між «Вирлиця» та «Червоним хутором», і її пасажиропотік становить сімнадцять тисяч чоловік в день. Цей вузол підземного транспорту був відкритий в дві тисячі третьому п'ятому році і названий на честь найближчого і найбільшого в місті аеропорту. Це одне-посадкова станція мілкого закладення, яка має посадкову платформу острівного типу, вона обладнана відповідно до останніх досягнень науки і техніки в сфері будівництва метро, ​​тут є ліфти для пасажирів з обмеженими фізичними здібностями, зручні ескалатори, електронні табло і інші гаджети. Дизайн теж показує всю прогресивність вищевказаної зупинки, хоча і виконаний в традиційному для київського метро коричневому відтінку. Станція має дуже вигідне розташування щодо наземних транспортних сполучень і розвилок доріг.

Оренда квартир поруч з київським аеропортом Бориспіль

Багато мандрівники, які збираються на відпочинок або по роботі в інші країни, вилітають саме зі столичного аеропорту «Бориспільський». Багато також вважають за краще пріехжать на день або пару днів перед вильотом, щоб залагодити візові питання, пріобесті необхідні речі в поїздку, або просто погуляти по Києву, раз вже випала можливість звідси відлітати. І для такої короткостроковій поїздки найкраще знімати квартиру недалеко від аеропорту, щоб в день вильоту не запізнитися через затори або інших проблем з трафіком в місті. На сайті Svitrent.uа можна підібрати комфортні апартаменти недалеко від аеропорту, і орендувати їх від власників на день або довше. За допомогою яскравого інтерфейсу і вбудованих фільтрів відвідувачі мають можливість швидко сформувати список відповідних оголошень, і зняти квартиру без посередників. Ми пропонуємо високоякісний сервіс і великий вибір варіантів для подобової оренди квартир в столиці недалеко від найбільшого аеропорту.

Чому вигідно знімати квартиру поруч зі станцією метро і аеропортом?

Метрополітен - це, безумовно, один з найшвидших способів пересування по місту, який не залежить від пробок, часу доби або погоди. З його допомогою можна всього протягом десяти хвилин доїхати з одного кінця міста до іншого, наприклад, від аеропорту Бориспільський до Майдану Незалежності. На Svitrent.uа є великий вибір оголошень про подобову оренду квартир поруч зі станцією метро «Бориспільська» та місцевим аеропортом, які Ви можете знімати без посередників на вихідні або на цілий тиждень. Орендувати нерухомість зі Svitrent.uа дуже швидко, вигідно і зручно.