Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Березняки Київ квартира на добу

6 пропозицій

500 грн за 1 ніч

Харківське шосе 168е

Кімнат: 1 Мест: 4

575 грн за 1 ніч

Харківське шосе 58А

Кімнат: 1 Мест: 9

650 грн за 1 ніч

Червоноткацька вулиця 25

Кімнат: 2 Мест: 7

650 грн за 1 ніч

Райдужна вулиця 21

Кімнат: 2 Мест: 4

550 грн за 1 ніч

вулиця Анни Ахматової 35Б

Кімнат: 1 Мест: 2

700 грн за 1 ніч

Челябинская 19

Кімнат: 2 Мест: 6

Історія і сучасність житлового масиву Березняки

Як і більшість макрорайонов на околиці Києва, Березняки колись були окремим населеним пунктом, який тільки в тисяча дев'ятсот двадцять третьому році став частиною Києва. Якщо дивитися на Березняки з висоти пташиного польоту, то важко сказати, що ця частина колись була селом, адже тут знаходиться безліч висотних житлових будинків, супермаркетів і бізнес-центрів. Березняки дуже вигідно розташовані між лівим берегом річки Дніпро, широким проспектом Возз'єднання і головною залізницею. Тут  у дев'яностих роках навіть знімали кіно біля невеликого озера Тельбін про відому групу з Віктором Цоєм у головній ролі. На сьогоднішній день Березняки належать до Дніпровського району, але тривалий час вони перебували у підпорядкуванні Дарницького. На сайті Svitrent.ua можна зняти квартиру на Березняках на добу або більше власників. Ми пропонуємо якісні і затишні квартири недорого, які можна орендувати без комісій і переплат.

Квартири для туристів і тих, хто приїжджає у відрядження

Поїздка в столицю – це завжди хвилююча і важлива подія, що кожен намагається зробити незабутньою. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете подбати про комфортні умови для свого проживання у Києві, щоб не думати про це на місці. Svitrent.ua – це сучасний сервіс для бронювання і пошуки житла з подобовою орендою від господарів. Ми пропонуємо зручне меню, яскравий інтерфейс, а також високоякісний сервіс адміністраторів, Ви завжди можете звернутися з питаннями до власника квартири за контактними даними, які вказані в оголошенні або в онлайн-підтримку клієнтів. За допомогою Svitrent.ua Ви зможете знайти хорошу квартиру в такому районі, як Березняки, і орендувати її без посередників, забронювавши при цьому наперед.

Квартири і будинки на добу на головних вулицях Березняків

На сайті Svitrent.ua можна не тільки переглядати оголошення від власників квартир, але й сформувати свій список підходящих варіантів. Ви можете зареєструватися і управляти оголошеннями в особистому кабінеті, плануючи поїздку, і відсіваючи невідповідні варіанти. На нашому сайті можна знайти затишні квартири-студії на проспекті Павла Тичини, вулицях Барезняковскій, Сарфимовича, Бучми, Шумського та Дніпровській набережній. Розташування на цих вулицях дуже вигідно, адже вони знаходиться на зручній транспортній розв'язці, а також є одними з найбільших у місті транспортних магістралей. За допомогою Svitrent.ua Ви зможете визначитися з розташуванням квартири на день або більше, ознайомившись з картою, і орендувати її, без комісій за наші послуги.