Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Арсенальна подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Опис станції київського метрополітену Арсенальна

«Арсенальна» розташована на червоній лінії Київського метрополітену на Святошинсько-Броварській лінії між «Хрещатиком» і станцією «Дніпро». На відміну від інших центральних підземних вузлів метро, ​​назва «Арсенальній» ніколи не змінювалося, адже вона була названа в честь ближнього великого промислового підприємства, розташованого поруч, а не на честь одного з радянських символів. І це не єдина особливості станції, адже вона також побудована за так званим «англійської типу», що означає невелику довжину середнього головного залу, але також це і найглибша станція в усьому світі. Вона закладена дуже глибоко, приблизно на сто метрів вниз під землею. Мармуровий інтер'єр надає станції величі і також холодні відтінки візуально розширюють простір.

Квартири в одним з найкрасивіших районів Києва

Станція метро «Арсенальна» розташована на вулиці Івана Мазепи, Парковій дорозі, Московської, Левандівській, Михайла Грушевського та Парковій дорозі, які тягнуться вздовж берега річки Дніпро. Це один із самих мальовничих центральних мікрорайонів Києва, який розташований на схилах, недалеко від Києво-Печерської Лаври і парку Перемоги. З багатьох квартир і житлових комплексів на базі цих вулицях відкривається дивовижних не тільки на Лівий берег, а й на Майдан Незалежності, Хрещатик і Печерськ. Крім цього, за все за пару хвилин можна пішки дійти до національного музею «Меморіал жертвам голодомору», церкви Спаса на Берестові, Київського палацу дітей та юнацтва і до національного Мистецький арсенал. Безумовно, це одне з кращих місць для подобової оренди квартир для туристів або тих, хто приїжджає у відрядження, адже за допомогою найближчої станції метро можна доїхати до будь-якої частини міста всього за кілька десятків хвилин, крім цього тут знаходиться безліч зупинок громадського транспорту, тролейбусів і маршруток. І на сайті Svitrent.ua є найрізноманітніші варіанти квартир і будинків на добу в районі станції метро «Арсенальна».

Де зняти недорого хорошу і недорогу квартиру в центрі Києва?

На сайті Svitrent.uа є безліч варіантів квартир і будинків для подобової оренди в самих різних районах столиці, в тому числі недалеко від станції метро «Арсенальна». Цей спосіб пошуку квартир і будинків на добу набагато доступніше ніж послуги ріелтора або агентства, адже пошук оголошень і доступ до даних власників можна отримати без комісій. Крім цього, Ви орендуєте житло без посередників, від власників, і можете домовитися про знижку з господарем особисто. Svitrent.ua - це, в першу чергу, простота і доступність.