Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Андріївський Узвіз Київ

7 пропозицій

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

650 грн за 1 ніч

Райдужна вулиця 21

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

Челябинская 19

Кімнат: 2 Мест: 6

Квартири подобово в історичному центрі Києва

Столиця України - це один з найстаріших міст Європи, який за старовинною легендою був побудований на горі трьома братами: Києм, щоках і Хоривом, а також їх сестрою Лебідь. Ця гора на правому березі річки Дніпро на сьогоднішній день є старою частиною Києва, а сам мегаполіс розрісся аж до приміських населених пунктів на лівому березі. Незважаючи на нові житлові масиви, торгові центри і підприємства, саме Поділ, який займає площу, на якій був створений Київ, є одним з найпрестижніших районів в місті, і кожен турист або приїжджий мріє про те, щоб зняти тут квартиру хоча б на день . За допомогою сайту Svitrent.ua це дуже просто зробити, адже ми пропонуємо своїм відвідувачам величезну кількість оголошень про подобову оренду квартир від власників, які кожен день оновлюються. За допомогою нашого сервісу Ви зможете зняти квартиру або будинок на добу безпосередньо від господарів, не переплачуючи відсотки ріелторам. З Svitrent.ua оренда квартири з видом на Володимирський собор - це не мрія, а доступна кожному реальність. Варто лише відвідати нашу електронну сторінку в Інтернеті.

Квартири в старовинних будинках Андріївського узвозу

Андріївський узвіз - одна з оригінальних і незвичайних пам'яток Києва, адже це по суті звичайна вулиця, яка з'єднує Контрактову Площа і Володимирську вулицю, на якій знаходяться всі важливі державні установи. Андріївський узвіз кожен день наповнюється торговцями антикваріатом, біжутерією і шкіряними виробами ручної роботою, художниками і просто творчими людьми. Це цілий ансамбль будинків дореволюційного періоду, які в двохтисячних роках були реставровані, і є гордістю міських гостей. Саме в одному з цих будинків Ви можете зняти квартиру на добу і більше від власників. Вам потрібно лише відвідати електронну сторінку Svitrent.ua і вибрати для себе найбільш підходящий варіант. Оренда квартири без посередників обійдеться Вам набагато дешевше, адже наш сайт не стягує комісій і додаткових відсотків за свої послуги.

Зніміть квартиру на день недалеко від Андріївської церкви

Нерухомість на Подолі підійде в першу чергу тим, хто високо цінує мистецтво і архітектуру. Адже Андріївський узвіз знаходиться в самому центрі культурного життя Києва, тут розташовані відомі театри, такі як, Театр на Подолі і Колесо, а також Андріївська церква. Крім цього, на Андріївському узвозі знаходиться пам'ятник і музей Михайла Булгакова, а також пам'ятник коту Бегемоту - головному герою одного з найвідоміших романів цього автора. Для того, щоб орендувати квартиру або будинок на добу на цій історичній вулиці, Вам достатньо лише знайти підходящий варіант без посередників і комісій на сайті Svitrent.ua.