Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Академмістечко подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Нова і сучасна станція Академмістечко

У дві тисячі третьому році була відкрита нова станція метро на Червоній лінії, яка названа на честь житлового масиву, який лежить неподалік, - Академмістечко. Кожен день через неї проходить близько сорока тисяч чоловік, і це одна з найбільш західних станцій міста. Після «Позняків» це друга двох'ярусна платформа, яка дуже дрібно закладена, тобто галереї розташовані виключно на першому ярусі. Галереї в Академмістечку розташовані над шляхами метрополітену, і буквально п'ять років тому в галереях були облаштовані торгові точки і магазини. Академмістечко облицьований красивим білим мармуром, який також прикрашений вітражами, і іншими різнокольоровими вставками. Стеля центрального будівлі в метрополітені обвешен люстрами в формі світильників кулястої форми, які мають гарний молочно-білий колір. Підземельний просторий вестибюль обладнаний двома входами з проспекту Академіка Палладіна, бульвару Академіка Вернадського і вулиці Командарма Уборевича.

Добова оренда квартир в районі нових і сучасних житлових масивів

Академмістечко є сучасною станцією метро, ​​як і житловий масив, в честь якого було названо відділення метрополітену. Також неподалік від цієї станції знаходиться житловий масив Біличі, який хоч і не такий новий, але теж дуже комфортний для життя. У Святошинському районі дуже багато торгових центрів, супермаркетів, бізнес-центрів, а також розважальних закладів, які безумовно є перевагою для подобової оренди квартир в цьому районі. На сайті Svitrent.ua можна знайти квартири і будинки на добу в Святошинському районі, зокрема, недалеко від метро Академмістечко. Це дуже зручний і практичний у використанні Інтернет-сайт для пошуку та бронювання нерухомості для короткострокових ділових, туристичних або інших поїздок до Києва.

Вулиці, пов'язані з вузлом метрополітену - Академмістечко

Великий вузол метрополітену Академмістечко має дуже вигідне місце розташування. Він знаходиться на роздоріжжі Кільцевої дороги, Житомирського шосе, проспекти Академіка Палладіна та Перемоги. Ці чотири вулиці є дуже важливими транспортними артеріями столиці, за допомогою яких можна легко дістатися до будь-якої частини міста. На Svitrent.ua є безліч варіантів квартир і будинків на добу від господарів без посередників. Цей електронний ресурс також є безкоштовним, і за послуги бронювання, пошуку або оренди не стягує ніяких відсотків, так що Ви можете зняти хороше житло без комісій. Район станції метро Академмістечко - це дуже гарне місце для подобової оренди.