Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Академмістечко Київ квартира на добу

0 пропозицій
Немає результатів.

Подобова оренда квартир на околиці Києва

Оскільки Київ є столицею України і одним з найбільших і розвинених міст, тут дуже великий попит на квартири і будинки на добу і довше. Адже сюди часто приїжджають туристи з інших, студенти до своїм друзям, слухачі курсів, семінарів і тренінгів, а також співробітників у відрядження для підвищення кваліфікації. Для того, щоб не витрачати власні гроші на житло в центрі, яке достатньо дорого коштує, і не знімати номер у готелі, можна зняти квартиру або будинок від власників за допомогою сайту Svitrent.ua. Ми пропонуємо великий вибір затишних і чистих квартир на таких станціях метро, як Виставковий центр, Іподром, Академмістечко. Останній, це не тільки станція метро, але ще й цілий житловий масив, в якому можна зняти хорошу та недорогу квартиру. Академмістечко знаходиться в Святошинському районі, і недалеко від нього також є залізнична станція, зручна транспортна розв'язка, з допомогою якої можна дістатися в будь-який кінець міста.

Академмістечко – комфортний і зручний житловий масив

Академмістечко отримав свою назву із-за великої концентрації тут дослідних закладів, наукових інститутів та університетів. Житловий масив був забудований по більше частини у п'ятдесятих і шістдесятих роках двадцятого сторіччя, і тут переважно радянські будівлі, які непогано збереглися. За допомогою сайту Svitrent.ua можна орендувати квартиру без посередників на головній транспортній артерії» цього житлового масиву – вулиці Академіка Вернадського або неподалік від неї, на вулиці Академіка Палладіна. Ми пропонуємо виключно якісні та комфортні апартаменти, які будуть ідеально прибрані і облаштовані до Вашого заїзду, з усією необхідною побутовою технікою, меблями та посудом. Квартири від власників на Svitrent.ua – це в першу чергу затишок, комфорт і чистота.

Житло від власників з орендою подобово

Квартири в такому районі, як Академмістечко, це дуже хороший варіант для тих, хто бажає отримати недорого комфортабельну квартиру на день або більше. Житловий масив Академмістечко знаходиться недалеко від проспекту Перемоги та Національного авіаційного університету, тут все дуже жвавий рух і багато молоді, а також є універсами, аптеки, торгові центри. На Svitrent.ua є квартири і на більш затишних і тихих вулицях, таких як вулиця Семашка, Василя Стуса, Львівської чи Відпочинку, тут ніхто не завадить Вам відпочити після насиченого дня в столиці, або провести час зі своїм супутником. Svitrent.ua надає свої послуги без додаткових комісій і відсотків, які зазвичай вимагають ріелтори та агентства нерухомості.