Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Київ

16 пропозицій

590 грн за 1 ніч

вулиця Єлизавети Чавдар 34

Кімнат: 1 Мест: 2
+3806318889...

950 грн за 1 ніч

Боричів узвіз 5

Кімнат: 3 Мест: 8

500 грн за 1 ніч

Харківське шосе 168е

Кімнат: 1 Мест: 4

500 грн за 1 ніч

Оболонський проспект 11А

Кімнат: 1 Мест: 3

880 грн за 1 ніч

вулиця Дмитрівська 2

Кімнат: 2 Мест: 4

1500 грн за 1 ніч

Велика Васильківська вулиця 54

Кімнат: 2 Мест: 4

900 грн за 1 ніч

Михайловский переулок 9б

Кімнат: 1 Мест: 2

575 грн за 1 ніч

Харківське шосе 58А

Кімнат: 1 Мест: 9

500 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Дніпра 3

Кімнат: 1 Мест: 2

750 грн за 1 ніч

Бориса Гмыри 16

Кімнат: 1 Мест: 4

650 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 33

Кімнат: 2 Мест: 6

650 грн за 1 ніч

Червоноткацька вулиця 25

Кімнат: 2 Мест: 7

650 грн за 1 ніч

Райдужна вулиця 21

Кімнат: 2 Мест: 4

550 грн за 1 ніч

вулиця Анни Ахматової 35Б

Кімнат: 1 Мест: 2

700 грн за 1 ніч

Челябинская 19

Кімнат: 2 Мест: 6

490 грн за 1 ніч

Леваневского 9

Кімнат: 1 Мест: 2

Швидка і доступна оренда квартири у Києві подобово.


Озмайомча екскурсія, ділове відрядження є вісомими приводами для мандрівки в столицю великої кількості українців. Ми готові комфортно розмістити всіх туристів у квартирах подобово Київ, які запропоновані на сайті. Напевно після приїзду кожен захоче залишити всої важкі, незручні сумки, прийняти душ та відправитися на пошуки пригод. Саме для таких цілей і потрібна квартира в Києві, вона звільне Вас від багатьох турбот, повя'заних з пошуком житла.

 

Наш портал готов запропонувати до уваги гостей міста комфортабельні квартири подобово в Києві за доступними цінами. 


Така зручна послуга, як оренда квартир в столиці допоможе заощадити гроші, при цьому туристи не жертвують своїм комфортом. На заощадженні гроші Ви зможете купити близьким та друзям красиві сувеніри. Багато людей бажає дешево зняти кімнату від 200 гривень,в нас оренда житла у всіх районах Києва відповідає Вашим бажанням.
Ми розуміємо, наскільки важливо для приїжджої людини зняти квартиру подобово недорого, тому відібрали економ варіанти в районі Лівий Берег, центр, Оболонь, Позняки, Подол, нівки, Дарниця, Борщагівка, Хрещатик від 150 грн і вище. Найдешевші варіанти це кімнати від власників, ціни на них низькі, але якісність житла від цього не страждає. Неважливо, що Ви обрали: пентхауз чи кімнату - подобовий винайм пройде спокійно і гладко, а відпочинок залишиться приємним спогадом. 


Вигідні варіанти оренди подобових квартир 


Маємо й інші не менш цікаві варіанти - оренда будинків подобово Київ без посередників, озмайомитися з списком варіантів Ви можете прямо зараз. Багато людей вирішує - винайму квартиру подобово по приїзду в місто, але це рішення є не завжди вірним. Раді запропонувати Вам орендувати житло в Києві подобово заздалегідь. Для цього достатньо підібрати оптимальний варіант для проживання, порівняти його вартість зі своїми фінансовими можливостями та зв'язатися з власником.
Обирайти елітні однокімнатні, двокімнатні та трьохкімнатні квартири люкс подобово в місті Києв від власників у найбільш популярніх районах - Троєщино, Лівобережні, Соломенський, Голосієвський, Дарницький район, Печерськ, Соломенка, Поділ, вокзал та інші. Найбільш високо цінуються нашими постійними клієнтами вип будинки та апартаменти в центрі Києва з джакузі та іншими благами - інтернетом, кабельним телебаченням, мікрохвильовою піччю, пральною машиною. 
Кожна віп однокімнатна та двокімнатна квартира в районі бульвар Лесі Українки, Святошино чи проспект Свободи підійде для оренди під Новий Рік чи простий приїзд серед робочої неділі. В нас найвигідніша оренда квартир Київ подобово, недорогі варіанти сподобаються кожному. На порталі винайм квартир у Києві здійснюється кожного дня.