Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Красноярськ

9 пропозицій

1012 грн за 1 ніч

Коломенская улица 23

Кімнат: 2 Мест: 4

880 грн за 1 ніч

улица Батурина 5А

Кімнат: 1 Мест: 3

660 грн за 1 ніч

проспект имени Газеты Красноярский Рабочий 165

Кімнат: 1 Мест: 2

528 грн за 1 ніч

улица 60 лет Октября

Кімнат: 1 Мест: 1

1496 грн за 1 ніч

улица Молокова 33

Кімнат: 4 Мест: 12

968 грн за 1 ніч

улица 3 Августа 20

Кімнат: 2 Мест: 4

1100 грн за 1 ніч

улица Мате Залки 41

Кімнат: 3 Мест: 9

Оренда квартир в Красноярську подобово від господарів

Що може бути краще, ніж поїздка в інше місто, адже не важливо чи приїхали Ви у справах, або ж відпочити, в будь-якому випадку Ви зможете набратися нових вражень та емоцій від міста. Звичайно ж є багато речей, які здатні отруїти спогади про місто, наприклад, ціни на номери в готелях, умови хостелів або ж надокучливі посередники. Наш сайт пропонує Вам мікс: ціна хостела, сервіс готелю, а також відсутність третіх осіб. Знімаючи квартири в подобову оренду, через наш сайт Ви отримуєте по-справжньому домашні і затишні умови, за ціною яка Вас приємно здивує, безпосередньо від господаря. Що ж може бути краще?

Добова оренда квартир в Красноярську

Красноярськ чарівне місто, розташований в центрі Росії. Місто, з чудовою природою, поділене річкою Єнісей і оточене Саянскими горами, Среднесибірським плоскогір'ям і західносибірської рівнинами. Очевидно, природа Красноярського краю зможе подарувати Вам найприємніші і незабутні враження, що обов'язково позитивно позначиться не тільки на Вашій поїздці, але й на подальшій діяльності. Ви вибудете ще довго відчувати на собі наслідки казкового відпочинку в Красноярську. Але не тільки природою багатий цей край, архітектура, традиції, культура, а також багато іншого, сплелося тут воєдино таким чином, щоб зробити будь-який Ваш візит незабутнім і приємним.Красноярськ - це саме те місто, яке подарує повне розслаблення і приємний відпочинок, тому Ви ніколи і ні за що не пошкодуєте про час, проведений в ньому.

Зняти квартири на добу або більше за найдемократичнішими цінами від господарів 

Знімаючи квартиру подобово хотілося б, щоб ця, квартира відповідала всім вимогам: побутова техніка, затишний, свіжий ремонт, бездротовий інтернет і багато іншого стане великим плюсом, який зробить поїздку приємніше і цікавіше. Портал «Світрент» надає Вам широку базу житла в оренду, терміном на добу або більше, яке буде повністю відповідати вимогам сучасної людини. Забронювавши апартаменти на нашому сайті Ви можете бути спокійні і впевнені в тому, що по приїзду виявите саме те житло, яке Ви збиралися зняти. Вибираючи «Світрент» для подорожей Ви обираєте якість і домашній затишок, які в деякому роді є ключем до прекрасного відпочинку, так як наша мета підібрати для Вас найкращі апартаменти, тим самим забезпечивши спокій під час поїздки, принаймні в квартирному питанні