Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Краснодар

16 пропозицій

1500 грн за 1 ніч

Уральская улица 200

Кімнат: 1 Мест: 3

572 грн за 1 ніч

улица Селезнева 4Б

Кімнат: 1 Мест: 3

174 грн за 1 ніч

Промышленная улица 41

Кімнат: 1 Мест: 4

1272 грн за 1 ніч

Кожевенная улица 42

Кімнат: 2 Мест: 5

1272 грн за 1 ніч

Минская улица 122 корпус 9

Кімнат: 2 Мест: 6

1052 грн за 1 ніч

Гаражная улица 67

Кімнат: 1 Мест: 4

660 грн за 1 ніч

проспект Чекистов 29

Кімнат: 1 Мест: 2

660 грн за 1 ніч

проспект Чекистов 4

Кімнат: 1 Мест: 2

660 грн за 1 ніч

Колхозная улица 24

Кімнат: 1 Мест: 4

528 грн за 1 ніч

улица Митрофана Седина 118

Кімнат: 1 Мест: 2

572 грн за 1 ніч

улица Дунаевского 1

Кімнат: 1 Мест: 3

660 грн за 1 ніч

Сормовская улица 183

Кімнат: 1 Мест: 4

792 грн за 1 ніч

улица Академика Лукьяненко 26/1

Кімнат: 2 Мест: 5

352 грн за 1 ніч

1-й Вишнёвый проезд 7

Кімнат: 1 Мест: 2

352 грн за 1 ніч

улица Горького 21/1

Кімнат: 1 Мест: 3

572 грн за 1 ніч

улица 40 лет Победы 54

Кімнат: 1 Мест: 2

Оренда житла в Краснодарі подобово

На головній вулиці міста - Красній, розташовані найбільш примітні пам'ятки: храм-каплиця князя Олександра Невського, Олександрівська Тріумфальна арка, Філармонія. Кумедний пам'ятник на честь собак - теж розташований на цій вулиці, кажуть, він приносить удачу, варто тільки потерти песикам носи.
Неподалік знаходиться ще одна важлива для Кубані перлина - Свято-Катерининський Собор, він входить до числа найбільших православних святинь в Росії.
Але є в Краснодарському краї справді унікальні місця, які приваблюють не лише туристів, але і вчених з усього світу. Тут стоять кам'яні дольмени - за віком не молодше єгипетських пірамід. Колись це були поховання, а сьогодні згідно з легендами, це місце заряджає удачею. Хто знає, може й правда?
Кубань славиться своєю козацькою історією, на пам'ять туристи привозять звідси класичні для місцевості сувеніри - вино, чай, ляльок в козачих нарядах.
З чого почати знайомство з краснодарськими землями - кожен турист вирішує сам, але починати підготовку до поїздки потрібно з пошуку оренди подобового житла. Наскільки б днів Ви не опинилися в Краснодарі, квартира знадобиться всім, хто цінує комфортний відпочинок за доступні гроші. Зняти житло на добу найпростіше через інтернет.

Квартири для одного і великої компанії подобово

На нашому сайті є пропозиції по житлу різного метражу і комплектації: однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, квартири -студії, вдома. Кожна пропозиція - унікально по стилю і плануванні, модерн, класика, мінімалізм, вінтаж ... все, що душі завгодно.

Не важливо, скільки людей збирається з Вами в поїздку. Апартаменти можуть стати нічлігом для великої родини або пари молодят. До того ж, у Вас є вибір за місцерозташуванням квартири, зняти яку можна в будь-якому районі міста. З орендою все вирішується за лічені хвилини, адже зручна географія сайту дозволяє швидко зорієнтуватися, а фотографії, прикріплені до кожного оголошення - не сумніватися у своєму виборі.
Знімайте нічліг всього на добу: ні до чого платити за час, які Ви не проведете в орендованому місці. Т.к. на сайті представлені квартири від господарів, ми не беремо додаткових плат або відсотків за оренду. Завдяки відсутності посередників, Ви за об'єктивною ціною заселяєтеся в апартаменти подобово.Адже з ріелторами, вартість житла збільшується - до загальної суми додається зарплата за організований з'їм. З орендою від господарів такого не станеться - сума на сайті «чиста», тільки за житлоплощу і зручності