Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Кострома

1 пропозиція

660 грн за 1 ніч

Кинешемское шоссе 32

Кімнат: 3 Мест: 6

Оренда квартир в Костромі подобово від господарів

Якщо приїжджаючи в Кострому, Ви не знаєте де зупинитися, тому що любите комфорт, але Вас не влаштовують завищені ціни на номери в готелі, у нас для Вас є приємна альтернатива. Це можливість зняти апартаменти на добу або більше прямо від господаря. Ціна на таке житло значно нижча ніж у готелі, адже, тут відсутні додаткові послуги, у вигляді персоналу, а також додаткові платежі, такі, як неустойки або ж посередницькі, а також багато іншого. Така оренда також дає Вам можливість домовитися про додаткові послуги та умови проживання. Що ж ще, зможе краще допомогти часу, проведеному в іншому місті, пройти незабутньо і прекрасно. Щоб отримати тільки найкращі спогади і відчуття від поїздки в інше місто, особливо якщо це Кострома, знімайте квартири подобово на нашому сайті і відпочивайте на повну.

Зняти апартаменти в Костромі на добу або більше від господарів

Кострома - місто багате древніми історіями, подіями, пам'ятками архітектури та культури і багатьом іншим. Вам не вистачить, не те щоб декількох годин, але декількох днів, а може, й місяців щоб зрозуміти це місто. Тут досить багато визначних пам'яток і прекрасна природа. Набережна Волги, що займає найбільший простір в Костромі, подарує Вам приємні враження від природи. У цьому місті збереглася велика частина історичного центру, монастирі, церковні подвір'я, музеї, ресторани, готелі і все інше, що з легкістю змусить Вас поринути в незабутню атмосферу дивовижного міста. Звідси можна легко дістатися до міста-музею - Нерехти; самого стародавнього міста в області - Галича або Завражжі. Ми впевнені, Кострома варта того, щоб її відвідати, ми також гарантуємо Вам, що Ви залишитеся задоволені цією поїздкою.

Оренда квартир подобово в Костромі від господаря

Що ж ще краще дозволить Вам усвідомити всі принади міста, якщо не можливість чудово відпочити після важких днів, наповнених роботою, або ж враженнями, від усього побаченого. Ми пропонуємо Вам можливість орендувати комфортабельні квартири за приємними цінами. Все, що Ви звикли називати домашнім затишком, і повноцінним комфортом буде там, куди б Ви не вирушили. Гаряча вода, холодильник, мікрохвильова піч, затишне спальне місце, прекрасний мальовничий вид з вікна, тихі сусіди, опалення та багато іншого стане невід'ємною частиною будь-якої Вашої поїздки, якщо Ви обираєте нас, як компаньйона у своїх поїздках і подорожах. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і гарантуємо, що, з'їздивши з нами одного разу, Ви будете вибирати нас в поїздки ще