Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Кисловодськ

7 пропозицій

396 грн за 1 ніч

улица 40 лет Октября 10

Кімнат: 1 Мест: 3

396 грн за 1 ніч

улица 40 лет Октября 10

Кімнат: 1 Мест: 3

704 грн за 1 ніч

Широкая улица 24

Кімнат: 3 Мест: 8

528 грн за 1 ніч

Красноармейская улица 3

Кімнат: 1 Мест: 3

1320 грн за 1 ніч

переулок Яновского

Кімнат: 2 Мест: 5

1320 грн за 1 ніч

проспект Ленина 16

Кімнат: 3 Мест: 9

1760 грн за 1 ніч

улица Герцена 10

Кімнат: 3 Мест: 10

Зняти апартаменти на добу або більше в Кисловодську від господарів

Щоб поїздка до Кисловодська не залишила після себе «кислі» спогади і відчуття, варто завчасно подбати про те, щоб зняти квартиру подобово. Якщо Ви обрали наш сайт для того, щоб зняти житло в оренду, ми готові запропонувати Вам широку базу квартир, розташованих практично в будь-якій точці міста, і відповідають будь-яким вимогам.Ми впевнені, що Ви зможете підібрати щось, що буде вам не тільки на смак, але і до душі, легко і приємно, витративши всього декілька хвилин. Відпочинок, особливо, під час лікування, або ж просто перебування в Кисловодську, зобов'язаний залишити тільки самий приємний слід по собі, і ми зможемо Вам у цьому допомогти.

Квартири подобово оренда від господарів

Бальнеологічний, кліматичний курорт Кисловодськ отримав свою назву завдяки вуглекислій воді «Нарзан». Крім прекрасного лікування від багатьох хвороб відомих людству, тут також багато об'єктів культурної спадщини: близько 126 пам'яток історії та культури, які знаходяться під державною охороною. З визначних пам'яток, особливої ​​уваги заслуговують: Нарзан галерея, будівля головних нарзанних ванн, примітними місцями міста, також є колонада, Кисловодська фортеця, каскадні сходи, «дача Шаляпіна» та багато інших. Природа краю незабутня і просто важко передати: медові водоспади, червоні камені і багато іншого, змусить вас перейнятися теплими емоціями та почуттями до цього краю. Додаткової уваги також заслуговують околиці міста, а саме гора Кільце, Монахова та Бабушкіна печери, гора Кабан, перевал Гумбаші і безліч інших місць, здатних Вас зачарувати і надовго запасти Вам прямо в серце.

Добова оренда квартир від господаря в Кисловодську

Отже, Ви вже знаєте про переваги оренди житла на нашому порталі. Тепер, варто трохи розповісти про саму добову оренду квартири, а точніше про самі апартаменти, що знімаються на добу або більше. Крім того, що житло на нашому сайті Ви можете вибрати практично в будь-якому районі міста, Ви також можете бути впевнені в тому, що апартаменти в призначений час будуть повністю готові до Вашого приїзду. Не варто забувати і про те, що практично всі квартири обладнані за останнім словом техніки, у відповідності із загальноприйнятими нормами зручностей затишку і комфортності сучасного світу. Все, без чого так складно уявити сьогодні своє життя, стане невід'ємною частиною будь-якої поїздки, якщо Ви користуєтеся послугами нашого сайту. Чому так? Тому що Ваш комфорт і затишок - наша робота, а ми звикли свою роботу робити на відмінно!