Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Залютино Харків квартира на добу

14 пропозицій

450 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 31

Кімнат: 5 Мест: 16

360 грн за 1 ніч

вулиця Рилєєва 26

Кімнат: 1 Мест: 2

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

Лазневий провулок 2

Кімнат: 2 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1700 грн за 1 ніч

Московський проспект 12

Кімнат: 1 Мест: 2

1100 грн за 1 ніч

проспект Юрія Гагаріна 43/1

Кімнат: 2 Мест: 4

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

1059 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

975 грн за 1 ніч

вулиця Бориса Чичибабіна 1

Кімнат: 4 Мест: 8

599 грн за 1 ніч

Матюшенко 7

Кімнат: 1 Мест: 4

Коротка історія району Холодногірський і його частин в Харкові

Західний адміністративний район у Харкові під назвою Холодногірський був утворений у тисяча дев'ятсот вісімнадцятому році, з приходом радянської влади, і практично до тридцятого року двадцятого століття він називався Івано-Лисогірський, але потім міськрада ухвалила рішення про перейменування району в Ленінський, яким він і був до нинішнього року. Але другого лютого був перейменований з Хлодногорский, тому гості міста, і місцеві жителі часто плутають його назви, які кілька разів мінялися населення Холодногірської житлового масиву становить більше ніж дев'яносто тисяч жителів, і тому він ділиться на кілька частин: Холодна Гора, Іванівка, Лиса Гора, Червоний Жовтень і Залютине. Цей величезний за розмірами район також межує з Дергачівським районом, вулицею Полтавський шлях і річкою Лопань. Завдяки великим розмірам і кількості житлових багатоповерхових комплексів Холодногірський район лідирує на сайті Svitrent.ua у плані оголошень про подобову оренду квартир. Саме тут можна орендувати недорого від власників хорошу квартиру, з вигідним розташуванням недорого.

Залютіно –спальний мікрорайон Холодногірської району

Одним з найбільших, і пристосованих для життя мікрорайонів Холодногорска є Залютине. Це невеликий житловий масив, в якому переважно висотні і п'ятиповерхові будинки радянського періоду, з доглянутими парками, скверами та безліччю нових дитячих майданчиків. У цьому мікрорайоні є все необхідне для короткочасної поїздки, включаючи магазини, аптеки, пральні, перукарні, лікарні і навіть автомийки. Основними вулицями спального масиву Залютіно є вулиця Щаслива, Остапа Вишні, Єгора Муратова, Табірний приїзд і вулиця Лагерна. Тут також досить велику площу займає приватний сектор, який розкинувся в західній частині житлового масиву. За допомогою сайту Svitrent.ua гості Харкова можуть зняти квартиру чи будинок на добу в районі Залютіно від власників.

Оренда картір і будинків у спальних районах Харкова

Харків є досить дорогим містом, якщо враховувати вартість продуктів, проїзду в громадському транспорті і різних послуг. Саме тому жити тут навіть під час короткочасної поїздки видається дорогим задоволенням, і кожен намагається заощадити як може. Для того, щоб зберегти гроші на подобовій оренді нерухомості, краще всього шукати квартири на день і довше на сайті Svitrent.ua. тут Ви можете забронювати житло чи орендувати його від власників без комісій за послуги сайту, і без посередників та агентств нерухомості.