Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Театр опери та балету ім . М. Лисенка Харків

4 пропозицій

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1300 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

Культурний символ Харкова - театр

Харківський академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенко є першим українським театром, який ставить спектаклі на всіх мовах світу. На відміну від одеського, львівського та київського театрів, будівля театру в Харкові виконано в модерному стилі, так як в середині двадцятого століття попереднє будівля, в якому розташовувався театр, було визнано аварійним. І з кінця дев'яностих років минулого тисячоліття Харківський театр функціонує в абсолютно новому, постмодерністському будівлі, яке знаходиться на вулиці Сумській, практично в центрі міста. Театр має два глядацьких залу, а площа перед його будівлею носить поетична назва - Площа Фонтанів. З першого погляду будинок харківського театру вражає і створює враження фортеці, але потім дрібні деталі переймають увагу спостерігача і вражають своєю точністю. Любителі мистецтва, які збираються відвідати Харків, обов'язково повинні відвідати цей храм Мельпомени і подивитися на пост модерний, культурний символ Харкова.

Добова оренда квартир в центральній частині Харкова

Під час короткострокових візитів до Харкова, не обов'язково зупинятися в готелі. У цьому місті досить більше пропозиція подобової оренди квартир від власників, з яким Ви можете ознайомитися, відвідавши сайт Svitrent.ua. на цьому електронному ресурсі можна не тільки переглядати оголошення від власників, але і бронювати квартири і будинки на добу, або зв'язуватися з власниками за вказаними телефонами. Ви можете орендувати квартиру в центрі міста, наприклад, з видом на театр опери або балету ім. Лисенка, на день або довше без посередників або комісій сайту. Вам не доведеться звертатися в агентство нерухомості або до ріелтору, щоб знайти хорошу і недорогу квартиру, адже Svitrent.ua допоможе Вам в цьому, не взимая комісій або відсотків за свої послуги. Ви можете щовечора відвідувати вистави в харківському театрі, орендувавши квартиру поблизу від нього, або гуляти по вечірньому місту зі своїми колегами.

Харківський театр - центр культурного життя міста

На сьогоднішній день репертуар харківського театру опери та балету складає більше шістдесяти творів і вистав опери та балету, на більш ніж десятьма мовами світу. Театр також радує глядачів концертними програмами оперної та балетної трупи, в яких представлені краще артисти України. Навіть якщо Ви приїжджаєте до Харкова на пару днів, то обов'язково повинні відвідати виставу в цьому легендарному театрі і доторкнутися до частинці культурному житті міста. А за допомогою Svitrent.ua Ви зможете знайти і орендувати недорогу квартиру поблизу.